آموزش

واردات ابزار و تجهیزات از چین

واردات ابزار و تجهیزات از چین

برای برخورداری از یک تجارت مثمر ثمر و پر رونق در زمینه فروش تجهیزات و ابزارآلات واردات ابزار و تجهیزات از چین و یا واردات قطعات الکترونیکی از چین گزینه ای پرسود و وسوسه انگیز است. درواقع می توان گفت واردات دریایی از چین، واردات دریایی از دبی، واردات هوایی از چین، واردات هوایی از دبی و بطور کلی واردات تجهیزات الکتریکی و واردات تجهیزات کارگاهی نیاز به یک منبع معتمد و باتجربه دارد.

نیاز به داشتن یک منبع قابل اعتماد برای تمام نیازهای زنجیره ای تامین صنعت و پیشه مورد نظر به شما امکان می دهد از مزایای مفیدی بهره مند شوید. داشتن واسطه های کمتر برای مدیریت زنجیره تامین، زمان ارزشمند شما را حفظ می کند. علاوه بر این، استفاده از خدمات متعدد از طریق شرکت ای نبض این فرصت را به شما می دهد تا در هزینه های بازرگانی خود صرفه جویی بیشتری داشته باشید.

با اعطای مجوز به کارشناسان مجموعه ای نبض برای انجام امور بازرگانی سنگین و زمانبری خود، می توانید زنجیره تامین و نیازهای حمل و نقل خود را ساده کنید.

واردات ابزار و تجهیزات

وظیفه کارگزار گمرک چیست؟

به طور خلاصه، کارگزاران گمرک به واردکنندگان کمک می کنند تا محموله های خود را از گمرک ترخیص کنند و به کشور مقصد وارد کنند. این امر از طریق انواع وظایفی که یک کارگزار گمرکی مسئولیت انجام آنها را دارد، رخ می دهد. این وظایف عبارتند از:

 • به عنوان رابط ارتباطی بین گمرک و حفاظت مرزی کشور و واردکننده
 • به تعیین طبقه بندی تعرفه مناسب قبل از ورود کمک می کند.
 • تأیید و بایگانی کلیه اسناد واردات استاندارد
 • ارائه ISF برای محموله های اقیانوسی
 • ارائه اوراق گمرکی برای پوشش یک یا چند محموله
 • شناسایی و رعایت کلیه قوانین و مقررات لازم آژانس های دولتی
 • داده های خاص مورد نیاز را از طریق سیستم به سامانه منتقل می کند.
 • بایگانی موقعیت مکانی از راه دور
 • تعیین دقیق عوارض و هزینه هایی که باید در هنگام واردات پرداخت شود.
 • و…

در حالی که هدف یک کارگزار گمرکی ممکن است ساده به نظر برسد، مسیر رسیدن به آنجا می‌تواند پیچیده و با امور فشرده باشد. بسیاری از کارگزاران گمرکی، از جمله آنهایی که در ترخیص کالا از گمرک خواهید یافت، خدمات بیشتری را فراتر از آنچه در بالا ذکر شد جهت واردات ابزار و تجهیزات از چین ارائه می دهند.

واردات تجهیزات کارگاهی

این خدمات شامل مشاوره گمرکی، بازپرداخت وظیفه، حمل و نقل داخلی و بین المللی، انبارداری و غیره است. هدف نهایی ما ساده کردن و کمک به تمام نیازهای زنجیره ای تامین شما جهت واردات تجهیزات الکترونیکی و واردات ابزار و تجهیزات از چین می باشد. از این رو واردات دریایی از چین، واردات دریایی از دبی، واردات هوایی از چین و واردات هوایی از دبی مستلزم یک مجموعه زبده و باتجربه برای ساماندهی و رسیدن به نتیجه مطلوب می باشد.

آیا به کارگزار گمرکی برای واردات ابزار و تجهیزات از چین نیاز است؟

هنگام واردات کالا یا محصولات و واردات ابزار و تجهیزات از چین به ایران، در صورت تصور اینکه نیازی به کارگزار گمرکی ندارید. با این اوصاف، تمام وظایف ذکر شده در بالا، علاوه بر دسترسی به سیستم ورودی، در صورت عدم همکاری با یک کارگزار گمرک، مسئولیت آن با شما خواهد بود.

مطمئناً جمع آوری بیشتر یا تمام اطلاعات مورد نیاز برای واردات ایمن و قانونی به ایران امکان پذیر است، با این حال، حتی با وجود همه این اطلاعات، باز هم امکان نادیده گرفتن هر یک از این جزئیات وجود دارد. حتی اشتباهات جزئی می تواند منجر به عواقب منفی شود که قبلاً ذکر شد.

در حالی که کار با یک کارگزار گمرکی الزامی نیست، بسیاری از واردکنندگان همچنان این کار را انجام می دهند. مزایای به دست آمده از کار با یک کارگزار گمرک حرفه ای در بیشتر موارد بیش از هزینه آن است. آرامش خاطر با دانستن اینکه محموله شما با خیال راحت از گمرک ترخیص می شود، اغلب برای توجیه هزینه کافی است. از این گذشته، کارگزاران گمرک در تمام امور مربوط به واردات و صادرات متخصص هستند. این تخصص در به حداکثر رساندن کارایی زنجیره تامین شما کمک زیادی می کند.

کارگزار گمرک چقدر هزینه می کند؟

کارگزار گمرک چقدر هزینه می کند؟

در زمان صحبت از هزینه برای واردات تجهیزات و ابزار از چین، مهم است که بفهمیم چه هزینه هایی با استفاده از خدمات کارگزاری گمرکی مرتبط است. همه کارگزاران گمرک از نظر هزینه ها متفاوت عمل می کنند، با این حال، چند جزئیات اساسی وجود دارد که باید بدانید.

1.  محاسبات هزینه متفاوت خواهد بود

به منظور واردات ابزار و تجهیزات از چین نحوه محاسبه هزینه های کارگزار گمرکی کمی متفاوت خواهد بود. برخی از روش های محاسباتی مختلف در زیر ذکر شده است:

 • نرخ ثابت
 • ساعت
 • به ازای هر ارسال
 • درصد ارزش کل حمل و نقل
 • درصد وظایف
 • و…

همچنین در بسیاری از موارد حداقل آستانه شارژ وجود دارد. شایان ذکر است که میزان کارمزد، محاسبات و موارد دیگر از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال، یک شرکت ممکن است نرخ ثابتی را با حداقل آستانه هزینه برای یک محصول اعمال کند، شرکت دیگری ممکن است قیمت متفاوتی را بر اساس درصد ارزش اعمال کند.

واردات ابزار و تجهیزات از چین

2.  هزینه های کارگزار گاهی اوقات در هنگام استفاده از خدمات دیگر کاهش می یابد

برای واردات ابزار و تجهیزات از چین مشابه سناریوهای دیگر از واردات تجهیزات الکترونیکی، ممکن است بتوانید در برخی موارد هنگام بسته‌ بندی چندین محصول و خدمات از طریق کارگزار خود، نرخ پایین ‌تری دریافت کنید.

این تنها زمانی امکان پذیر است که کارگزاران طیف گسترده ای از خدمات را ارائه دهند. در حالی که برخی از شرکت های کارگزاری گمرکی در یک محصول یا خدمات تخصص دارند، به همین دلیل، ما اغلب می توانیم به شما کمک کنیم که در هزینه های کارگزار گمرکی در مقایسه با رقبای خود صرفه جویی کنید. بنابراین برای واردات تجهیزات کارگاهی و یا واردات تجهیزات الکترونیکی وجود کارگزار گمرک مفید واقع می شود

واردات تجهیزات الکتریکی از چین با بهترین کارگزار گمرک

به منظور واردات ابزار و تجهیزات از چین و همچنین واردات تجهیزات الکترونیکی از چین ما به خود میبالیم که ای نبض با سابقه درخشان چیزی فراتر از یک کارگزار گمرک “خوب” می باشد. با ارائه خدمات قابل اعتماد در سطح جهانی و استفاده از تخصص لازم برای شما، هرگز نگران ورود ایمن واردات خود به کشور نخواهید بود.

4.2/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *