آموزش

وارد کننده قطعات الکترونیکی

واردات قطعه از چین

شرکت وارد کننده قطعات الکترونیکی یکی از انواع شرکت‌ها و تجارت‌هایی است که نیاز اساسی کشور می‌باشد. واردات قطعات الکترونیکی برای گردش چرخ صنعت و اقتصاد کشور ضروری است. واردات قطعه از چین و واردات قطعات الکترونیکی از دبی سال‌ها است که یک راه اصلی برای تامین نیازهای کشورمان ایران می‌باشد و با کمک شرکت‌های معتبر وارد کننده قطعات الکترونیکی در داخل کشور واردات قطعات تحریمی نیز انجام می‌شود.

بهترین وارد کننده قطعات الکترونیکی

باتوجه به اهمیت واردات قطعات الکترونیک و بازرگانی قطعه از چین در انتخاب شرکت مناسب نیز باید دقت کافی را به خرج داد تا بتوانید کالایی اصل و باکیفیت را خریداری نمایید. در اینجا به ویژگی‌های یک شرکت معتبر که در زمینه خرید قطعات الکترونیکی از چین کار می‌کند اشاره کرده‌ایم:

1.  تامین جامع نیازها

کیفیت، کمیت و تنوع همگی از عوامل مهم در واردات قطعات الکترونیکی هستند. در واردات قطعات الکترونیک یک واردکننده باید برای تامین تمامی نیازها مانند قطعات نیمه هادی‌ها و قطعات خطوط مستقیم مجاز، مستقل و کارخانه‌ای تلاش کند‌‌. با تامین این قطعات در واردات قطعه از چین کارخانه‌ها و تولیدکننده‌های داخلی نیز می‌توانند طیف گسترده از خدمات را در کشور راه‌اندازی کنند.

خرید قطعات الکترونیکی از چین

2.  انجام تست QA

یک وارد کننده قطعات الکترونیکی باید انجام تست‌ها و آزمایش‌ها را چه در زمان خرید و چه در زمان تحویل به مشتری انجام دهد. برای تضمین کیفیت و جلوگیری از خرید محصولات تقلبی در خرید قطعات الکترونیکی از چین و واردات قطعات الکترونیکی از دبی انجام تست‌ها ضروری است. در حالت ایده‌آل یک واردکننده یک آزمایشگاه تست داخلی و بازرسان و کارشناسانی دارای مجوز و گواهی IDEA در دسترس دارد‌.

3.  برخورداری از پورتال وب

یک وارد کننده قطعات الکترونیکی در بازرگانی قطعه از چین و واردات قطعات تحریمی می تواند کار شما را با یک پورتال وب دیجیتال یکپارچه آسان تر کند که در آن می‌توانید تمام اطلاعات لازم را در مورد قطعاتی که می‌خواهید خریداری کنید را در یک مکان مشاهده نمایید. شما با ثبت سفارش و ثبت‌نام در سایت می‌توانید اطلاعاتی از جمله اطلاعات ردیابی دقیق، گزارش‌های QA، عکس‌هایی با وضوح تمام اجزا، مشخصات و موارد دیگر را دریافت کنید.

4.  پشتیبانی فنی آگاه

بهترین ‌واردکنندگان یا تامین کنندگان قطعات الکترونیکی نه تنها طیف گسترده‌ای از قطعات را ذخیره و تهیه می‌کنند، بلکه تفاوت‌های ظریف آنها را نیز درک می‌نمایند. یک تامین کننده با دانش فنی گسترده و پشتیبانی تمام وقت می‌تواند به اندازه خود قطعات ارزشمند باشد. تأمین‌کننده حتی ممکن است بتواند متون فنی، برگه‌های داده و اطلاعات مفیدتر را از طریق پورتال وب خود ارائه دهد تا شما را از تمام جزئیات مطلع کند.

واردات قطعات الکترونیکی

5.  ذهنیت استراتژیک و تاکتیکی

وارد کننده قطعات الکترونیکی استراتژیک می‌داند که چگونه نیازهای کوتاه مدت را با توجه به اهداف بلند مدت شرکت خود و چشم انداز بازار برطرف کند. از سوی دیگر، خرید تاکتیکی بیشتر به فرآیندهای تراکنش کارآمد در عملیات روزانه مربوط می‌شود. وارد کننده‌ای خوب است و می‌تواند شریک مناسبی باشد که می‌داند چگونه به شما در بهینه‌سازی نیازهای کوتاه مدت و بلندمدت کمک کند.

یک تامین کننده استراتژیک می‌داند چگونه اطمینان حاصل کند که بهبود مستمر در کیفیت اجزا، سرعت حمل و نقل و امتیازات قیمت محصولات مورد نظر شما وجود دارد. یک تامین کننده تاکتیکی می‌داند که چگونه چابک باشد، اختلالات فوری یا غیرقابل پیش‌بینی بودن در زنجیره تامین را حل کند و اطمینان حاصل نماید که هر سفارش با همان توجه استثنایی به جزئیات و خدمات مشتری تحویل داده می‌شود.

آینده واردات قطعات الکترونیک

بر اساس ارقام جدید منتشر شده توسط UNCTAD، تقاضا برای واردات قطعات الکترونیکی مورد استفاده در دستگاه‌های اینترنت اشیا (IoT) ارزش تجارت کالاهای وارداتی بین المللی از فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) را به 2.1 تریلیون دلار رسانده است؛ بنابراین کشور ما نیز باید تلاش کند سرمایه‌گذاری خوب و بالایی در زمینه بازرگانی قطعه از چین، دبی و دیگر کشورها بکند تا بتواند با بازارهای جهانی همسو بوده و حتی رقابت کند‌.

وارد کننده قطعات الکترونیکی

گسترش قطعات الکترونیکی که بلوک‌های ساختمانی اصلی مدارهای الکترونیکی و نیمه هادی‌ها هستند، نشان دهنده این واقعیت است که محصولات و فعالیت‌ها در سراسر جهان دیجیتالی بیشتر می‌شوند. بخش اصلی از این روند را می‌توان با ظهور اینترنت اشیا مرتبط دانست که از سال 2015 شاهد رشد بی‌سابقه‌ای بوده است. این روند ممکن است در سال‌های آینده بیشتر شود. بدین ترتیب نیاز به وارد کننده قطعات الکترونیکی برای واردات قطعات الکترونیکی از دبی و بازرگانی قطعه از چین بسیار جدی است.

برترین کشورها برای واردات قطعات تحریمی

کشورهای متعددی برای واردات قطعات الکترونیک وجود دارند اما به علت محدودیت‌ها و تحریم‌ها کشور ما در واردات قطعات تحریمی دچار مشکل شده است. خوشبختانه یک وارد کننده قطعات الکترونیکی که معتبر باشد می‌تواند این مشکل را رفع کرده و به اقتصاد کشور کمک کند. در اینجا به ده کشور بزرگ که در زمینه صادرات که در دنیا حرف اول را می‌زنند اشاره کرده‌ایم:

  • چین
  • جمهوری کره
  • چین، استان تایوان
  • سنگاپور
  • آلمان
  • ایالات متحده آمریکا
  • مالزی
  • مکزیک
  • ژاپن
  • هلند

همچنین از برترین وارد کننده‌ها نیز می‌توان به کشورهایی چون ایالات متحده آمریکا، چین، هنگ کنگ، آلمان، سنگاپور، ژاپن، جمهوری کره، تایوان، مکزیک و هلند اشاره کرد. امید است که کشور ما نیز بتواند در زمینه واردات و صادرات گام بزرگی برداشته و در نتیجه اقتصاد کشور نیز پیشرفت کافی داشته باشد. اگرچه صنعت الکترونیک ما هنوز رشد زیادی نداشته و در مراحل ابتدایی خود است اما تعدادی از شرکت‌ها در مونتاژ، آزمایش، تعمیر و نگهداری کالاهای الکترونیکی در حال فعالیت هستند و به سرعت در حال افزایش دامنه فعالیت خود برای پاسخگویی به تقاضاهای رو به رشد صنعت می‌باشند.

واردات قطعه از چین

حتی اگر تعداد کمی از این شرکت ها شروع به کار کرده باشند، اکثر قطعات و تجهیزات الکترونیکی در حال واردات هستند و همچنان از نظر تولید به کشورهای خارجی متکی خواهیم بود؛ بنابراین تلاش و سرمایه‌گذاری در این زمینه‌ها می‌تواند در آینده کشورمان را متکی به خود کرده و حتی در زمینه صادرات نیز فعال کند.‌ در نتیجه این اتفاقات اشتغال‌زایی در کشور انجام شده و با فراهم شدن قطعات لازم شرکت‌های داخلی، چرخ کارخانه‌ها خواهد چرخید‌.

سخن پایانی

مزایای تولید داخلی به قدری زیاد است که دولت باید از طریق وزارت صنعتی سازی سیاست‌هایی را ارائه دهد که بتواند محیط مساعدی را برای واردات قطعات و تجهیزات الکترونیکی ایجاد کند. این مزایا مانند ایجاد اشتغال، افزایش رشد اقتصادی و ایجاد یک محیط تحقیقاتی و آموزشی بسیار خوب است.

شرکت ای نبض یک وارد کننده قطعات الکترونیکی شناخته شده است که با سابقه و رزومه درخشان خود اعتماد تمامی مشتریان را به خود جلب کرده است. ای نبض سال‌ها است که در زمینه واردات قطعات الکترونیکی از کشورهای چین و دبی فعالیت می‌کند و در تلاش است برای رشد اقتصادی کشور و ایجاد تولیدکننده‌های داخلی گامی حتی کوچک بردارد.

از دیگر خدمات این شرکت معتبر می‌توان به چاپ و مونتاژ برد مدار چاپی، هوشمند سازی وارد کردن قطعات مربوط به این زمینه، واردات تجهیزات کارگاهی و واردات تجهیزات نورپردازی اشاره کرد. کیفیت بالای محصولات، سابقه درخشان و خدمات پشتیبانی عالی از جمله علت‌هایی می‌باشد که ای نبض را در میان مشتریان محبوب و پرطرفدار کرده است. شما می‌توانید با مراجعه به وب‌سایت ای‌نبض سفارشات خود را ثبت کرده و سوالات خود را با کارشناسان حرفه‌ای این شرکت در میان بگذارید.

4.8/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *