آموزش

خرید از سایت mouser

کمپانی mouser

خرید از سایت Mouser، خرید از سایت digikey و سایر فروشگاه‌ها و مراکز پخش بین المللی از امور اصلی ‌ای نبض می‌باشد. ای نبض با خرید از سایت‌های خارجی معتبر اطمینان خاطر به خریداران‌ خود می‌دهد. کمپانی ای نبض با سابقه خرید از سایت‌های خارجی معتبر و واردات قطعات الکترونیکی و همچنین لوازم جانبی الکترونیکی و روشنایی و… خریدی ایمن را در بستری امن فراهم نموده است.

به لطف تخصص کارشناسان این مجموعه خرید عمده اجناس خارجی از موزر الکترونیکس را در کوتاه‌ترین زمان و با هزینه‌ای کاملاً اقتصادی انجام می‌دهد. خرید با قیمت منصفانه و در عین حالا بهترین کیفیت اجناس وارداتی اعتبار و سرمایه شرکت بازرگانی‌ای نبض می‌باشد‌. برای دریافت اطلاعات تکمیلی و نحوه سفارش قطعات الکترونیکی از سایت‌های معتبر خارجی نظیر سایت دیجی کی شرکت موزر الکترونیکس و arrow با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

خرید قطعات الکترونیکی

معرفی و آشنایی با سایت mouser

شرکت موزر الکترونیکس به عنوان یک توزیع کننده مجاز، بر معرفی و ارائه سریع محصولات و فناوری‌های جدید متمرکز شده است که به مشتریان خود اطمینان می‌بخشد و به سرعت زمان ورود قطعات جدید و کاربردی به بازار کمک شایان توجهی می‌کند. بیش از 1200 برند سازنده نیمه هادی و قطعات الکترونیکی برای معرفی محصولات خود به بازار جهانی روی شرکت Mouser حساب می‌کنند. از این رو مشتریان پس از خرید از سایت Mouser می‌توانند انتظار محصولات 100٪ ضمانت شده و اصیل را داشته باشند که کاملاً قابل ردیابی از هر سازنده است.

محصولات گسترده موجود در سایت mouser شامل  نیمه هادی‌ها، اتصالات، غیرفعال‌ها و قطعات الکترومکانیکی است. موزر تعهد قوی و پایبند به خدمات مشتریان‌ خود دارد. به همین دلیل است که این‌ شرکت توانسته گواهینامه و جوایز جهانی را به جهت پیشرو بودن خدمات مشتریان خود در سراسر جهان دریافت کرده است. موزر در سطح جهانی به رشد خود ادامه می‌دهد و بر ارائه گسترده‌ترین انتخاب‌ها و گزینه‌های قابل فروش از جدیدترین محصولات تمرکز دارد که طرح‌های نوآورانه را سریعتر و آسان‌تر به بازار عرضه نماید.

مشخصات و خدمات سایت mouser

شرکت Mouser به عنوان یک توزیع کننده معتبر SAE AS6496 و توزیع کننده ثبت شده AS9100D/ISO9001:2015، تضمین می‌کند که 100٪ قطعات موجود مستقیماً از سازنده اصلی ارائه شده است. به منظور افزایش فروش و خرید از سایت mouser دارای 27 دفتر در سراسر جهان است. این شرکت به 21 زبان مختلف و 34 واحد پول دنیا تجارت می‌کند. مرکز توزیع جهانی موزر مجهز به پیشرفته‌ترین سیستم‌های مدیریت انبار بی‌سیم است که آنها را قادر می‌سازد تا سفارشات را ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته پردازش کنند و عملیات تحویل تقریباً عالی را ارائه دهند.

موزر الکترونیکس

اطمینان ۱۰۰ درصد از محصولات معتبر

در سال‌های اخیر، صنعت قطعات الکترونیکی شاهد افزایش ورود قطعات تقلبی به زنجیره تأمین بوده است. بخشی از دلایل اطمینان به ثبت سفارشات این است که بدانید موزر الکترونیکس تمام اقدامات لازم را انجام می‌دهد تا اطمینان حاصل شود که مشتریان آن قطعات مجاز و معتبر را مستقیماً از تولید کنندگان اصلی یا توزیع کنندگان مجاز آنها دریافت می‌کنند.

مشتریان موزر می‌توانند این اطمینان را داشته باشند که این شرکت دقیق‌ترین قابلیت ردیابی محصولات و کنترل‌های ضد جعلی را در اختیار دارد. با خرید از سایت mouser تضمین تحویل 100٪ قطعات الکترونیکی اصلی را خواهید داشت. با اطمینان به‌ شرکت ای نبض قادر خواهید بود محصولات مورد نظر خود را با خیال آسوده از سایت‌های خارجی تهیه نمایید.

خرید از طریق موزر الکترونیکس به این معنی است:

 • محصولات به طور مستقیم از تولید کنندگان و یا از کانال‌های مجاز آنها تهیه شده است
 • محصولات مطابق با استانداردهای کیفیت صنعت حمل و نگهداری شده‌اند
 • دسترسی کامل به طیف کاملی از اطلاعات فنی و محصولات به روز تولیدکنندگان و همچنین پشتیبانی فنی جامع

ارائه خدمات به مشتری در سراسر جهان

شرکت موزر با 27 مکان استراتژیک در سراسر جهان، تجارت خود را با 34 ارز و زبان های مختلف انجام می‌دهد. این به انعطاف پذیری عدم نیاز به حداقل سفارش و ارسال در همان روز تبدیل می‌شود. در موزر، تعهد به خدمات و پشتیبانی بی‌نظیر هیچ مرزی نمی‌شناسد.

خرید از سایت mouser

پیشرفته‌ترین عملیات توزیع

انتخاب، سرعت و دقت هسته مرکزی مرجع توزیع پیشرفته موزر با تجهیزات پیچیده‌ای است که امکان پردازش سفارشات 24 ساعته در 7 روز هفته را فراهم می‌کند. سفارشات برای بیش از 630000 مشتری در بیش از 223 کشور ارسال می‌شود. این در مورد ارائه اموری است که برای مشتری مناسبتر است و آن تکمیل کردن سفارش و تحویل به موقع هر بار است.

انواع محصولات قابل عرضه در موزر

شرکت بازرگانی ‌ای نبض با ارائه مشاوره لازم در حوزه نیاز بازار برای مراکز پخش محصولات با درخواست و نیاز  بیشتر را به مشتریان خود پیشنهاد می‌دهد. به عنوان نمونه تجهیزات روشنایی از جمله محصولات پر فروش و پرکاربرد در کشور می‌باشد که شرکت موزر نیز یکی از تأمین کنندگان آن می‌باشد. کارشناسان ما محصولات قابل در سایت موزر را از طریق نمایندگی‌های مربوطه در کشورهای خارجی با بهترین قیمت ممکن خریداری و با بیشترین امنیت و سریع‌ترین زمان به دست خریداران عمده می‌رساند.

 • حفاظت مدار
 • اتصال دهنده‌ها
 • الکترومکانیکی
 • راه حل‌های تعبیه شده
 • محوطه‌ سازی
 • ابزارهای مهندسی
 • اتوماسیون صنعتی
 • روشنایی LED
 • حافظه و ذخیره سازی داده
 • اپتو الکترونیک
 • اجزای غیرفعال
 • قدرت
 • نیمه هادی‌ها
 • حسگرها
 • تست و اندازه گیری
 • مدیریت حرارتی
 • ابزار و لوازم
 • سیم و کابل

کمپانی mouser

ای نبض تأمین کننده قطعات الکترونیکی از سایت mouser

شرکت ای نبض از جمله شرکت‌های تأمین کننده فعال و خوش سابقه در حوزه واردات و ارائه انواع قطعات و تجهیزات الکترونیکی در ایران می‌باشد. ای نبض به لطف وجود کارشناسان خبره و باتجربه قادر است مشاوره‌های لازم را در این راستا که فروش چه محصولاتی بازده بیشتری برای مراکز پخش دارد را به صورت تخصصی ارائه دهد. در اینجا شما می‌توانید راه حل‌های کاربردی، فوت و فن‌های اقتصادی در زمینه توزیع و بهترین قیمت خرید از سایت mouser و سایر سایت‌های خارجی را کسب کنید.

محصولات با کیفیت و معتبر از تولید کنندگان و برندهای جهانی از کشورهای آلمان، ایتالیا، فرانسه و مالزی را می‌توانید به سادگی توسط شرکت ای نبض وارد کشور کنید. از آنجاییکه صنعت الکترونیک و تکنولوژی دائماً در حال رشد و شکوفایی است، بنابراین افزایش دامنه خرید و واردات موارد لازم لحظه به لحظه در حال افزایش است.

حضور افراد فعال در این مجموعه با چندین سال تجربه در حوزه واردات و خرید لوازم الکترونیکی موجب شده است که محصولات با کیفیت بالا و ضمانت معتبر را جهت حصول اطمینان از نتایج کار ارائه دهند. ای نبض قادر است بهترین لوازم جانبی و محصولات را با بهترین قیمت و همچنین همراه با خدمات پس از فروش و ضمانت در پشتیبانی از محصولات ارائه کند.

خرید از سایت mouser با ای نبض

خرید از سایت mouser با وجود تحریم و محدودیت‌هایی که برای کشور ایران ایجاد گشته با مشکلاتی روبه‌رو شده است. شرکت بازرگانی ‌ای نبض با رفع موانع و پرداخت هزینه‌های لازم قادر به تأمین و ارائه قطعات مورد نیاز شما می‌باشد‌. برای دریافت و خرید از سایت‌های بازرگانی جهانی می‌توانید با پشتیبانی‌ ای نبض در ارتباط باشید.

4/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *