برای دریافت لیست قیمت و مشاوره پاسخگوی شما هستیم!

وبلاگ

نور پس زمینه همه منظوره وسایل روشنایی است زیرا در اکثر پروژه های نورپردازی به عنوان جزئی از یک برنامه خوب روشنایی استفاده می شود. از نور پایین اغلب برای تأمین روشنایی عمومی در یک فضای خاص استفاده می شود. اما چگونه می توان نور پایین LED را که در فضای خود نیاز دارید انتخاب کرد؟ گزینه های زیادی وجود دارد!

بیایید یک نورپردازی ثابت LED (LPDL) را با نور پایین LED گیمبال مقایسه کنیم. هردو قابل تنظیم هستند، دارای درجه حرارت IC و هوا هستند، نصب آنها سریع و آسان است و هر دو در طیف گسترده ای از درجه حرارت رنگ، اندازه، شکل و رنگ تر و تمیز موجود هستند.

بنابراین، در چه شرایطی باید به جای نور پایین ثابت LED، نور پایین گیمبال LED را انتخاب کرد؟

بیایید ببینیم چه عواملی باید مورد توجه قرار گیرند.

ارتفاع سقف

هرچه سقف بالاتر باشد، منبع نور از سطح مورد نیاز برای روشنایی بیشتر است. هنگام استفاده از نور پایین با زاویه پرتوی باریک تر مانند چراغ پایین چراغ LED gimbal (40 درجه)، شدت نوری که به زمین می آید بیشتر از این است که اگر از نور ثابت با زاویه پرتو گسترده (120 درجه) استفاده کنید. با زاویه پرتو گسترده، نور در هوا پراکنده می شود و سطح آن را تاریک تر می کند.

برنامه های کاربردی نور

چه چیزی باید در اتاق روشن شود؟ آیا شما به نورپردازی عمومی یا روشنایی وظیفه ای نیاز دارید؟

اگر منبع نور شما دارای یک پرتو باریک باشد، اجازه می دهد تا نور روی سطوحی که وظیفه انجام می شود متمرکز شود.

یک پرتو گسترده اجازه نمی دهد که نور به سطحی که باید روشن شود برسد. گزینه نور گسترده در نور محیط یا محیط عمومی ترجیح داده می شود.

سقف های شیب دار

آیا می خواهید نور را در یک منطقه خاص هدایت کنید؟ با نور پایین LED گیمبال ، ماژول می تواند 360 درجه چرخانده و 24 درجه به سمت پایین متمایل شود و به ناحیه ای که می خواهید روشن کنید ، متمایل شود.

با وجود نور ثابت LED ، جهت نور قابل تغییر نیست. بنابراین ، یک منطقه خاص از یک اتاق یا مکان نمی تواند روشن شود.

برنامه های روشنایی لهجه ای

می خواهید روی یک ناحیه خاص تمرکز کنید یا آن را برجسته کنید، پرتو باریک نور پایین LED گیمبال و قابلیت کج شدن 24 درجه به شما امکان می دهد تا یک قطعه لهجه خاص را در یک فضا روشن کنید. با استفاده از یک نورپردازی ثابت LED، جهت نور قابل تغییر نیست، بنابراین روشن کردن یک قطعه لهجه امکان پذیر نیست.

تعداد نورافکن LED مورد نیاز

برای بدست آوردن تقریباً به همان میزان نور در همان اتاق، شما به 10 نورافکن گیمبال (شمع 36 فوت) در مقابل 18 نورگیر ثابت (شمع 38 فوت) نیاز دارید.

افکار نهایی

اگر بخواهیم به جای نور پایین چراغ گیمبال LED برای سقف های بلند یا شیب دار ، یا برای روشنایی وظیفه یا لهجه از نور پس زمینه ثابت LED استفاده کنیم؟

استفاده از نور پس زمینه ثابت در این برنامه ها منجر به یک یا چند مورد از موارد زیر می شود:

نور به دلیل زاویه پرتو 120 درجه گسترده در منطقه مورد نیاز شما متمرکز نمی شود
برای همان خروجی نور ، نورهای کم نور LED ثابت بیشتری لازم است
هزینه نصب بیشتر خواهد بود زیرا نور پس زمینه بیشتری برای نصب وجود دارد
نورهای ثابت LED ثابت باید نزدیکتر به هم نصب شوند تا همان نور کم نور LED Gimbal ، که ممکن است ظاهری نباشد که می خواهید بدست آورید
امیدواریم این مقاله به شما کمک کند تا مشخص کنید کدام یک از وسایل کم نور LED برای نیازهای خاص شما مناسب است. وقتی صحبت از روشنایی وظیفه و نور لهجه می شود ، آن را به نورپردازی های بسیار مناسب LED گیمبال بسپارید. نور پایین ثابت LED ، با زاویه پرتو گسترده ، بهتر است برای تأمین سطح یکنواختی از نور محیط در یک اتاق یا مکان استفاده شود.

به این نوشته امتیاز دهید
تمامی محصولات داخل سایت بصورت سفارشی می باشد و کالایی بصورت استوک در انبار ایران موجود نیست
سایدبار
0 علاقه مندی
وبلاگ