برای دریافت لیست قیمت و مشاوره پاسخگوی شما هستیم!

واردات تجهیزات کارگاهی

واردات تجهیزات کارگاهی با کیفیت یکی از عوامل کلیدی در رشد و توسعه صنایع مختلف یک کشور است. به خصوص در مورد ایران به دلیل شرایط سخت تحریم هایی که علیه کشور وجود دارد، واردات تجهیزات کارگاهی از اهمیت بیشتری برخوردار است. از جمله تجهیزات کارگاهی که واردات آن ها برای صنایع و کسب و کار های مختلف حیاتی است، تجهیزات الکترونیکی هستند که در این مطلب به آن ها می پردازیم.

واردات تجهیزات الکترونیکی کارگاهی

لازم به گفتن نیست که قطعات الکترونیکی به عنوان یکی از پر مصرف ترین قطعات در صنایع مختلف شناخته می شوند و تقریبا هیچ صنعتی وجود ندارد که که برای کارگاه های تولید خود از تجهیزات مختلف الکترونیکی استفاده نکنند. از طرف دیگر تولید و ساخت این قطعات و تجهیزات نیاز به فناوری مدرن و پیشرفته و خط تولید هایی با ظرفیت بسیار بالا هستند.

امروزه در سراسر جهان کشور های زیادی وجود ندارند که بتوانند کار تولید قطعات و تجهیزات الکترونیکی را در مقیاس صنعتی و با کیفیت بالا انجام دهند. یکی از کشور های پیشرو در این زمینه، کشور چین است که توانسته به قطب تولید قطعات و تجهیزات الکترونیکی تبدیل شود. به شکلی که حتی بسیاری از کمپانی های مطرح آمریکایی و اروپایی نیز برای تامین تجهیزات الکترونیکی کارگاهی خود به چین روی آورده اند و از محصولات تولید این کشور استفاده می کنند.

کشور چین به واسطه نیروی کار ارزان و فراوانی که در خود دارد و همچنین سیاست های اقتصادی که دولت این کشور در طول سال های اخیر اتخاذ کرده است، این قابلیت را دارد که انواع مختلف قطعات الکترونیکی را با بالاترین کیفیت ممکن، در تیراژ های بالا و البته با قیمت مناسب تولید کند. در ایران نیز بخش عمده ای از واردات قطعات الکترونیکی از مبدا چین انجام می شود و شرکت های بازرگانی معتبری در این زمینه فعالیت می کنند تا علی رغم وجود تحریم ها، مسیر واردات تجهیزات کارگاهی از جمله واردات قطعات الکترونیکی بسته نشود.

سفارش گیری مستقیم

بسته بندی استاندارد

ترخیص از گمرک

مراحل سفارش تجهیزات کارگاهی از چین

همانطور که اشاره شد تحریم ها باعث شده اند تا خرید تجهیزات کارگاهی از چین با چالش ها و مسائل مختلفی رو به رو باشد و کار را برای تولیدکنندگان ایرانی سخت کند. در نتیجه برای سفارش تجهیزات کارگاهی از چین، خدمات شرکت های بازرگانی معتبر بیش از هر زمان دیگری حائز اهمیت شده اند.

چرا که این شرکت ها در نقش یک واسطه عمل می کنند و کمک می کنند تا مشتریان ایرانی بتوانند بدون دردسر و با صرف کمترین هزینه ممکن، در سریع ترین زمان ممکن سفارش تجهیزات کارگاهی از چین را تحویل بگیرند؛ بنابراین اولین گام از مراحل سفارش تجهیزات کارگاهی از چین، انتخاب یک شرکت بازرگانی معتبر و شناخته شده است که سابقه مشخصی در واردات تجهیزات کارگاهی داشته باشد.

گروه eNabz یکی از شرکت های موفق در زمینه خرید، تولید و واردات تجهیزات کارگاهی از جمله واردات قطعات الکترونیکی است که بیش از یک دهه در این زمینه تجربه دارد.

در واقع eNabz جزو اولین شرکت های بازرگانی است که به شکل تخصصی در زمینه تجهیزات الکترونیکی فعالیت می کند و با به کارگیری تیمی از متخصصین حرفه ای و مجرب در بخش های الکترونیک صنعتی، مخابرات، تولید بردهای الکترونیکی و قطعات الکترونیک یکی از مطمئن ترین گزینه ها برای واردات تجهیزات کارگاهی الکترونیک می باشد.

دفتر مرکزی این شرکت در تهران قرار دارد و همچنین یک دفتر رسمی نیز در شهر شنزن چین مشغول به فعالیت است. بعد از ثبت سفارش در گروه eNabz، کار خرید و حمل و نقل سفارش از چین با مدیریت این دفتر انجام می گیرد و در عرض تنها چند هفته شما می توانید محصولات مورد نظر خود را دقیقا با همان کیفیتی که سفارش داده بودید تحویل بگیرید.

روش های واردات قطعات الکترونیکی

بعد از خرید تجهیزات کارگاهی، مهم ترین بخش واردات تجهیزات کارگاهی از چین به ایران روش حمل و نقل این محصولات است. همانطور که می دانید، واردات قطعات الکترونیکی باید با ظرافت و حساسیت خاصی انجام بگیرد چرا که قطعات و تجهیزات الکترونیکی در برابر عوامل محیطی بسیار حساس هستند و کوچک ترین آسیبی می تواند باعث شود تا آن قطعه به کلی کارایی خود را از دست بدهد و حتی قابل تعمیر هم نباشد.

به عنوان مثال عدم بسته بندی مناسب ممکن است باعث نفوذ رطوبت به تجهیزات الکترونیکی شود و یا آن ها را در برابر فشار فیزیکی که در طول باربری ممکن است به وجود بیاید آسیب پذیر کنند؛ بنابراین واردکنندگان تجهیزات کارگاهی الکترونیکی باید تجربه و مهارت کافی برای بسته بندی و ارسال قطعات الکترونیکی را از کشور چین به ایران داشته باشند.

برای واردات تجهیزات کارگاهی از چین به ایران دو راه دریایی و هوایی وجود دارد. راه هوایی برای سفارش هایی که حجم و وزن نسبتا کمی دارند مناسب است. همچنین اگر عجله دارید و می خواهید محصولات سفارشی شما هر چه زودتر به دستتان برسند، راه هوایی سریع ترین گزینه موجود است. از طرف دیگر، اگر حجم سفارشات شما زیاد باشد استفاده از گزینه دریایی می تواند باعث صرفه جویی در هزینه های شما شود. چرا که هزینه باربری با کشتی نسبت به هواپیما ارزان تر است و در نتیجه گزینه معقولی برای سفارش های انبوه می باشد

IC های کمیاب

باتری لیتیومی

انواع ترانزیستور

تجهیزات مخابراتی و RF

انواع مبدل های AC-DC

سنسور های ابزار دقیق

قطعات مخابراتی

کانکتورهای مخابراتی RF

تجهیزات اندازه گیری

تجهیزات الکترونیکی

واردات به صرفه تر با نبض الکترونیک

هزینه واردات تجهیزات کارگاهی

این که هزینه واردات تجهیزات کارگاهی از چین به ایران چقدر می شود، جواب واضح و مشخصی ندارد. چرا که هر سفارش شرایط خاص خودش را دارد و همچنین با توجه به تغییرات غیر قابل پیش بینی نرخ ارز در ایران، تخمین یک عدد ثابت برای هزینه واردات تجهیزات کارگاهی کار راحتی نیست.

با این حال در اینجا نکاتی را که در هزینه واردات تجهیزات کارگاهی و واردات قطعات الکترونیکی به طور مستقیم اثر گذار هستند را مرور می کنیم.

طبیعتا مهم ترین موضوع در هزینه سفارش تجهیزات کارگاهی از چین، نوع قطعاتی است که سفارش می دهید. شرکت بازرگانی eNabz قابلیت تهیه تقریبا تمام انواع قطعات الکترونیکی که در کارگاه های تولیدی استفاده می شوند را دارد و می تواند این قطعات را چه به شکل جزئی و چه به شکل عمده، از بهترین کارخانه های چین خریداری و به ایران ارسال نماید.

کیفیت تولیدی ها در چین بسیار متنوع است و شما می توانید تمام این محصولات را در قیمت های گوناگون پیدا کنید؛ اما اگر می خواهید کار تولید را با بهترین کیفیت ممکن انجام دهید و از بابت کیفیت محصولات الکترونیکی خود اطمینان خاطر داشته باشید، توصیه ما این است که از خرید محصولات ارزان قیمت پرهیز کنید.

علاوه بر نوع تجهیزات و تعداد آن ها، بسته بندی و حمل آن ها از چین به ایران نیز شامل هزینه هایی خواهد شد که در بخش قبلی همین مطلب به آن پرداختیم. هزینه های گمرک و ترخیص بار در ایران نیز جزو هزینه های جانبی واردات محسوب می شوند که باید آن ها را در نظر بگیرید.

لازم به ذکر است که گروه eNabz در تمام مراحل باربری و ترخیص در کنار شما خواهد بود و کمک می کند تا حقوق شما در این مراحل محفوظ باقی بماند و بدون هیچ مشکلی و یا پرداخت هزینه های اضافه بر سازمان، سفارش خود را در ایران تحویل بگیرید.

تمامی محصولات داخل سایت بصورت سفارشی می باشد و کالایی بصورت استوک در انبار ایران موجود نیست
0 علاقه مندی
وبلاگ