برای دریافت لیست قیمت و مشاوره پاسخگوی شما هستیم!

درباره ما

امروزه در عصر اطلاعات و دنیای دیجیتال، امکان تامین و خرید قطعات الکترونیکی امری بدیهی و حیاتی می باشد. شرکت eNabz به عنوان یکی از پیشگامان این حوزه، سال هاست که به خدمت رسانی مشغول می باشد.

شرکت eNabz به عنوان یکی از اولین فعالان حوزه الکترونیک در کشور، با به کارگیری نیروهای زبده و باتجربه سال ها است در بخش های الکترونیک صنعتی، مخابرات، تولید بردهای الکترونیک و قطعات الکترونیک فعالیت دارد.

تامین دسترسی به قطعات الکترونیکی که امروزه دغدغه ی اصلی افراد فعال در حوزه های مختلف صنعت می باشد، از جمله دیگر رسالت های شرکت eNabz به شمار می آید. خدمات خرید قطعات الکترونیک و حمل و نقل این تجهیزات درون برنامه ای، به سادگی از طریق وبسایت eNabz قابل دسترسی است. تامین تجهیزات نورپردازی و خرید قطعات الکترونیکی مورد نیاز معماران و سایر صنعتگران حوزه های مختلف نیز از جمله خدمات دیگر شرکت eNabz می باشد.

دفتر مرکزی eNabz ابتدا در شهر تهران قرار داشت و از ایران فعالیت خود را آغاز کرد؛ اما رفته رفته و با گسترده تر شدن شرکت و حوزه فعالیتش، به شهر شنزن واقع در کشور چین منتقل گشت. کارکنان حرفه ای و باتجربه ما در حال حاضر به دو طریق دورکاری و مستقر در چین، مشغول به فعالیت می باشند.

eNabz چه خدماتی ارائه می کند؟

در زیر توضیحاتی در مورد خدمات مختلفی که توسط نبض الکترونیک ارائه می شود شرح داده شده، اطلاعات بیشتر هر خدمت را می توانید در صفحه مربوطه مطالعه نمایید.

خرید قطعات و تجهیزات الکترونیکی

دسترسی به تجهیزات و قطعات الکترونیک برای بسیاری از کسب و کارها و شرکت های الکترونیک، توسعه دهندگان مدارهای الکترونیک و سایر مشاغل این حوزه امری ضروری می باشد. کیفیت قطعات الکترونیک به کار رفته، یکی از مهم ترین فاکتورهای موثر بر نحوه عملکرد پروژه یا محصول نهایی این دست از صنایع می باشد. مستهلک شدن این قطعات، از کارافتادگی و خرابی نیز از جمله دیگر مشکلاتی است که دست اندرکاران، مشتریان و مهندسان محصولات الکترونیک دچار چالش با آن می شوند.

کمبود تجهیزات و قطعات الکترونیک در بازار داخلی و مشکلات خرید قطعات الکترونیکی، باعث بروز دردسرهای فراوان برای صنعتگران حوزه الکترونیک می شود. شرکت eNabz با توانایی تامین قطعات و تجهیزات الکترونیکی باکیفیت از سراسر دنیا، به سادگی این مشکل شما را رفع می نماید. خدمات ما معتبر، قابل اطمینان و دسترسی به آن ها بسیار آسان است.

خرید قطعات و تجهیزات الکترونیکی

تامین تجهیزات نورپردازی پروژه ها

خرید تجهیزات نورپردازی امری حساس است که نکات و جزئیات متفاوتی بر انتخاب محصول نهایی و خرید قطعات الکترونیکی از این دست اثر گذار خواهد بود. میزان مصرف انرژی، کیفیت قطعات به کار رفته در محصول، ضد آب بودن، تناسب کارایی با پروژه مدنظر، قیمت و… نمونه ای از این نکات به شمار می آیند. شرکت eNabz با تامین تجهیزات نورپردازی پروژه ها دقیقا مطابق با آنچه شما مدنظر دارید، آماده خدمت رسانی به معماران و سایر فعالان و مشتریان این دست از محصولات می باشد.

با سپردن لیست محصولات روشنایی مورد نظرتان به متخصصان باتجربه ما، می توانید از مشاوره تخصصی برخوردار شوید تا بتوانید به سادگی محصول مورد نیازتان را از میان هزاران تجهیزات نور تامین شده توسط شرکت ما انتخاب کرده و با نازل ترین قیمت و بهترین کیفیت تحویل بگیرید.

حمل بار الکترونیکی

eNabz شرکتی بین المللی به شمار می آید که با به کارگیری متخصصین امور بازرگانی در حوزه الکترونیک و داشتن دفتر فعال در شهر شنزن کشور چین، خدمات تخصصی حوزه الکترونیک و واردات محصولات و تجهیزات این حوزه را ارائه می سازد.

شرکت ما با داشتن تجربه ی چندین ساله در این حوزه می تواند به سادگی و در کمترین زمان ممکن به شما در ترخیص خریدهایتان و واردات آن به دو صورت دریایی و هوایی از مبداء چین به ایران یاری رساند.

حمل بار الکترونیکی
تمامی محصولات داخل سایت بصورت سفارشی می باشد و کالایی بصورت استوک در انبار ایران موجود نیست
0 علاقه مندی
وبلاگ