گروه روشنایی eNabz، به عنوان یکی از معتبرترین تامین کنندگان محصولات روشنایی می باشد.گروه روشنایی eNabz، شامل چهار دپارتمان: تولید، بازرگانی و مهندسی و فروش می باشد.

تولید

محصولات روشنایی جهت نورپردازی سفارشی نمای ساختمان ها، بناهای تاریخی و المان های شهری پس از طراحی در واحی مهندسی در کارگاه با رعایت استانداردهای متفاوت برقی و حرارتی تولید می شود. در تولید این محصولات از درایورهای MW و Tridonic چیپ های ال ای دی Bridgelux و Cree , Osram استفاده می شود. سفارشی بودن این واحد این امکان را به مهندسان معمار و طراحان روشنایی می دهد تا زاویه و رنگ نور و مدل چراغ را به اختیار خود انتخاب نمایند تا بهترین نتیجه را از این بخش بگیرند. همواره از مشاوره و راهتمایی در این حوزه استقبال می نماییم.

بازرگانی

محصولات وارداتی این گروه با برند eNabz عرضه می شوند. این محصولات سخت ترین استانداردهای برقی و کیفیتی را پشت سر گذاشته اند. این گروه با پشتیبانی از مشتریان در طول زمان بهره برداری، اطمینان را برای مشتریان از ارائه خدمات ایجاد نموده است. 

مهندسی

در واحد مهندسی گروه روشنایی eNabz، کلیه طراحی ها و ارائه خدمات مهندسی به مشتریان ارائه می گردد. در این گروه مهندسی، خبره ترین مهندسین طراحی و نورپردازی و برق مشغول فعالیت می باشند.

فروش

همواره معتقدیم فروش درکنار ارائه مشاوره مناسب است که می تواند راهگشای مشتریان باشد.