آموزش

واردات ابزار مونتاژ، تعمیرات و لحیم کاری

لحیم کاری ساده

لحیم کاری از پایه ای ترین خدمات فنی و مهندسی است که در صنایع الکترونیک به کار می رود. انجام صحیح لحیم کاری، علاوه بر مهارت فرد ،تا حد زیادی به کیفیت تجهیزات و ابزارآلات مورد استفاده نیز بستگی دارد. بازرگانی نبض الکترونیک سال ها است که در زمینه واردات ابزار مونتاژ، تعمیرات و لحیم کاری فعالیت دارد. اگر شما نیز در این زمینه فعالیت دارید و قصد تامین تجهیزات مورد نیاز برای پروژه های خود و شرکت تان را دارید، نبض الکترونیک بهترین انتخاب برای خرید ابزار لحیم کاری است.

لحیم کاری و کاربردهای آن

لحیم کاری یک فرآیند تولید برای اتصال فلزات یا سایر مواد گرمانرم مانند پلاستیک و با استفاده از روش هایی مثل حرارت دادن، دمای بالا یا فشار بالا است. استحکام اتصال لحیم کاری به استحکام آلیاژها و کیفیت چسبندگی آن بستگی دارد. استحکام اتصال لحیم کاری نسبتا کم است. لحیم کاری معمولاً در کاربردهای الکتریکی و الکترونیکی، پایانه های سیم کاری ورق فلزی، آب بندی ظروف فلزی و قطعات کوچک مشابه استفاده می شود.

انواع لحیم کاری

لحیم کاری فرایندی است که شاید در نگاه اول بسیار ساده به نظر برسد اما همین فرایند ساده، به ما کمک می کند تا پیچیده ترین دستگاه ها و بردهای الکترونیک را بسازیم و از آن ها برای بهبود کیفیت زندگی خود بهره بگیریم. اگر شما نیز در این زمینه فعالیت می کنید حتما به خوبی با اهمیت لحیم کاری برای صنایع مختلف آشنا هستید.

قطعات تخصصی لحیم کاری

تفاوتی ندارد که کار اصلی شما با کدام یکی از این روش ها به انجام می رسد یا برای پروژه شما ضروری است، در هر صورت خرید ابزار لحیم کاری باکیفیت و مناسب، برای ساخت بدون عیب قطعه ضروری است. نبض الکترونیک به صورت مستقیم با تامین کنندگان این قطعات در ارتباط است و می تواند به شما در خرید ابزار لحیم کاری، مونتاژ و تعمیرات باکیفیت یاری رساند.

در زیر انواع لحیم کاری ذکر شده است:

لحیم کاری نرم

روش لحیم کاری نرم در ورق فلزی برای اتصال قطعاتی که در معرض دمای بالا نیستند و تحت فشار و نیروی شدید قرار نمی گیرند استفاده می شود. لحیم کاری نرم برای اتصال سیم ها و قطعات کوچک نیز استفاده می شود. این روش لحیم کاری بیشتر از سرب و قلع تشکیل شده است دارای محدوده ذوب 150 تا 350 درجه سانتی گراد می باشد. در لحیم کاری نرم همیشه از شار مناسب استفاده می شود.

عملکرد آن جلوگیری از اکسید شدن سطوح لحیم کاری یا حل کردن اکسیدهایی است که در طول فرآیند ترمیم بر روی سطوح فلزی نشسته اند. کلرید روی اگرچه خورنده است، رایج ترین شار لحیم کاری است. به دلیل دماهای پایین مورد استفاده در لحیم کاری نرم، از نظر حرارتی کمترین تنش را به اجزا وارد می کند، اما اتصالات محکمی ایجاد نمی کند و بنابراین برای کاربردهای باربر مکانیکی نامناسب است.

خرید ابزار لحیم کاری و قطعات تخصصی لحیم کاری نرم، از طریق بازرگانی نبض الکترونیک ممکن است. شما می توانید لیست قطعات و ابزار مد نظر را به ما تحویل دهید تا طی فرایند واردات از چین، در کوتاه ترین زمان ممکن برای شما خریداری شوند.

خرید ابزار لحیم کاری

لحیم کاری سخت یا نقره ای

از لحیم کاری فلزی در دماهای بالاتر و قوی تر از لحیم کاری های نرم استفاده می کند. لحیم کاری نقره یک روش لحیم کاری سخت است و از نقره مخلوط شده با قلع به عنوان لحیم کاری استفاده می شود. دمای انواع لحیم کاری سخت از حدود 600 تا 900 درجه متغیر است. فلاکس ها بیشتر به صورت خمیری هستند و قبل از حرارت دادن با یک برس روی مفصل اعمال می شوند.

تجهیزات این متد بسیار تخصصی و حساس هستند. اگر قصد خرید ابزار لحیم کاری برای انجام لحیم کاری نقره ای را دارید، می توانید از خدمات واردات ابزار مونتاژ تعمیرات و لحیم کاری نبض الکترونیک استفاده کنید. نبض الکترونیک در شهر شنزن چین دفتر مستقر دارد و بدین طریق می توانید بدون واسطه به فروشندگان این قطعات ارتباط پیدا کنید و به ساده ترین روش ممکن خرید ابزار لحیم کاری خود را به انجام برسانید.

لحیم کاری ساده

این نوع فلزات لحیم کاری از نقطه ذوب بسیار بالاتری نسبت به فلزات مورد استفاده در لحیم کاری سخت و نرم استفاده می کنند. با این حال، شبیه به لحیم کاری سخت است، فلزی که در طی این روش به هم متصل می شود برخلاف ذوب شدن، گرم می شود. هنگامی که هر دو ماده به اندازه کافی گرم شدند، می توانید فلز لحیم کاری را بین آنها قرار دهید. این فلز ذوب می شود و به عنوان یک عامل اتصال عمل می کند.

لحیم کاری ساده

ابزار لحیم کاری

لحیم کاری فرایند پیچیده ای است که برای انجام درست آن، به ابزار آلات مونتاژ و تعمیرات تخصصی نیاز دارید. بازرگانی نبض الکترونیک می تواند در واردات ابزار مونتاژ و تعمیرات تخصصی لحیم کاری و سایر مواردی که به آن ها نیاز دارید به شما یاری رساند.

تعدادی ابزارهای مورد استفاده در مونتاژ و لحیم کاری عبارتند از:

  • آهن لحیم کاری
  • ایستگاه لحیم کاری
  • نوک آهن
  • اسفنج برنجی یا معمولی
  • پایه لحیم کاری
  • لحیم کاری
  • دسته نگهدارنده

تمامی تجهیزات مذکور از طریق خدمات واردات ابزار مونتاژ، تعمیرات و لحیم کاری بازرگانی نبض الکترونیک قابل خریداری هستند. اما این خدمات صرفا به عناوین بالا محدود نمی شود. هر گونه لوازم جانبی یا ابزار ماژوری که مد نظر دارید به کشور وارد خواهد شد. نبض الکترونیک خرید ابزار لحیم کاری را به ساده ترین حالت ممکن میسر کرده است و می توانید با معقول ترین قیمت موحود در بازار، ابزار مورد نیاز کار خود را خریداری نمایید.

ابزار مونتاژ و تعمیرات

ضرورت تهیه ابزار مونتاژ و تعمیرات مناسب برای نیازهای شما

وقتی وارد رشته الکترونیک می شوید، یادگیری تئوری کافی نیست. باید آن را عملی کنید و از کاربرد واقعی آن درس بگیرید. در الکترونیک، شما باید به طور منظم در پروژه ها شرکت کنید. و برای انجام آزمایش های عملی یا حتی نمونه سازی، باید به ابزار مناسب مجهز باشید. اما ابزار و تجهیزات زیادی وجود دارد که می توانید برای پروژه های الکترونیکی خود از آنها برای مونتاژ و تعمیرات استفاده کنید.

بازرگانی نبض الکترونیک سال ها تجربه در زمینه واردات ابزار مونتاژ، تعمیرات و لحیم کاری دارد و می تواند به شما در تهیه بهترین انواع ابزار مونتاژ یا تعمیرات کمک کند. فعالیت موفق نبض الکترونیک در زمینه واردات ابزار مونتاژ، تعمیرات و لحیم کاری بدان معنا است که ما با تمامی فروشندگان معتبر لوازم مونتاژ و تعمیرات آشنایی داریم و می توانیم تمام قطعات مورد نیاز شما را از منابع مستقیم و به صورت دست اول تهیه نماییم.

اکثر ابزارهای استاندارد مونتاژ و تعمیرات در فروشگاه لوازم خانگی یا سخت افزار محلی شما در دسترس هستند. با توجه به اصلاح و توسعه روز افزون صنعت مونتاژ و تعمیرات لوازم الکترونیک، سایر ابزار و تجهیزات منحصر به فرد هستند و فقط در یک فروشگاه تخصصی ارائه می شوند. بسیاری از قطعات الکترونیکی کوچک و کم یاب هستند، بنابراین برای شروع کار خود، باید ذخیره سازی و شناسایی مناسب داشته باشید. نبض الکترونیک می تواند به شما در شناسایی مناسب ترین ابزار برای نیازهای تان و همچنین واردات ابزار مونتاژ، تعمیرات و لحیم کاری تخصصی کمک نماید.

4/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *