آموزش

واردات میکروسکوپ و ذره بین از چین

واردات میکروسکوپ و ذره بین از چین

در سال 2019، چین 330 میلیون دلار میکروسکوپ صادر کرد و این کشور را به سومین صادرکننده بزرگ میکروسکوپ در جهان تبدیل کرد. در همان سال، واردات میکروسکوپ و ذره بین از چین در مقام ششصد و نهم از لیست محصول صادراتی چین قرار گرفت. کشورهای اصلی مقاصد واردات ابزار نوری از چین عبارتند از: آلمان (62.9 میلیون دلار)، ایالات متحده (49 میلیون دلار)، هنگ کنگ (47.7 میلیون دلار)، ژاپن (47 میلیون دلار) و هلند (7.59 میلیون دلار).

سریع ترین بازارهای در حال رشد برای واردات میکروسکوپ و ذره بین از چین بین سال های 2018 و 2019، هنگ کنگ (3.45 میلیون دلار)، ویتنام (2.53 میلیون دلار) و ژاپن (2.4 میلیون دلار) بودند. میکروسکوپ ها ششصد و پنجاه اُمین محصول پرمعامله دنیا هستند. در سال 2019، آلمان (969 میلیون دلار)، ژاپن (435 میلیون دلار)، چین (330 میلیون دلار)، سنگاپور (258 میلیون دلار) و ایالات متحده (208 میلیون دلار) بزرگترین صادرکنندگان میکروسکوپ در سال 2019 بودند.

تجارت خالص واردات میکروسکوپ و ذره بین از چین

این نقشه نشان می دهد که کدام کشورها تعداد معاملات تجاری در جهت واردات میکروسکوپ و ذره بین از چین بیشتری را انجام می دهند. هر کشور بر اساس تفاوت واردات میکروسکوپ و ذره بین از چین در سال 2019 رنگ آمیزی شده است. اگر شما هم قصد خرید هر کدام از این نوع میکروسکوپ ها را دارید یا می خواهید در بازار واردات ابزار نوری سرمایه گذاری نمایید، بازرگانی نبض الکترونیک بهترین گزینه است.

معاملات تجاری در جهت واردات میکروسکوپ

بازرگانی نبض الکترونیک سال ها است که در زمینه واردات ابزار نوری از چین شامل صادرات و واردات میکروسکوپ در حال فعالیت است. این سابقه طولانی و خوش نامی در این زمینه، موجب می شود تا بتوانید به سادگی به نبض الکترونیک اعتماد کنید و محصولات مورد نیازتان را بدون نگرانی تامین نمایید.

واردات ذره بین از بندر چین

شرکت نبض الکترونیک تمام جزئیات واردات میکروسکوپ و ذره بین از چین من جمله واردات ذره بین، قیمت صادرات ذره بین، تاریخ، کدهای HS، مقدار، بندر مبدا، کشورهای مقصد و موارد دیگر را مدیریت می کند. نبض الکترونیک سپس داده های حمل و نقل و واردات ذره بین را به صورت کامل در اختیار شما قرار خواهد داد. همچنین کارشناسان تجارت ما می توانند به آشنایی شما با جزئیات تجاری صادرات و واردات ذره بین، مانند اسناد صادرات ذره بین، قیمت های صادرات و واردات ذره بین، هزینه های حمل و نقل ذره بین و غیره کمک کنند.

انواع مختلف میکروسکوپ و کاربرد آنها چیست؟

انواع مختلفی از میکروسکوپ ها وجود دارد و هر یک از آن ها مشکلات منحصر به فردی را حل می کند. اگر قصد خرید یا فروش یا واردات ابزار نوری من جمله میکروسکوپ، برای مقاصد مختلف تجاری یا آموزشی را داشته باشید، لازم است تا با انواع محصولات موجود در بازار و ویژگی های هرکدام آشنا باشید.

 در زیر اطلاعاتی در مورد پنج نوع مختلف میکروسکوپ به همراه کاربردهای هر میکروسکوپ و اینکه چه کسی ممکن است از هر ابزار استفاده کند و نتیجتا مشتری بالقوه جهت واردات میکروسکوپ و ذره بین از چین به حساب می آید را خواهید دید.

واردات میکروسکوپ

1.  میکروسکوپ های استریو

میکروسکوپ ‌های استریو برای مشاهده نمونه ‌های مختلفی که می ‌توانید در دستان خود نگه دارید، استفاده می ‌شود. یک میکروسکوپ استریو یک تصویر سه بعدی یا تصویر “استریو” ارائه می دهد و به طور معمول بزرگ نمایی بین 10 تا 40 برابر را ارائه می دهد. میکروسکوپ استریو در تولید، کنترل کیفیت، برای پروژه های تشریح دبیرستان و گیاه شناسی استفاده می شود. بازرگانی نبض الکترونیک می تواند به شما در زمینه واردات این دست از میکروسکوپ ها کمک شایانی نماید.

2.  میکروسکوپ های مرکب

میکروسکوپ ترکیبی را می ‌توان میکروسکوپ بیولوژیکی نیز نامید. میکروسکوپ های مرکب در آزمایشگاه ها، مدارس، تصفیه خانه های فاضلاب، مطب های دامپزشکی و بافت شناسی و پاتولوژی استفاده می شوند. نمونه هایی که در زیر میکروسکوپ مرکب مشاهده می شوند باید بر روی لام میکروسکوپ با استفاده از یک لغز پوششی برای صاف کردن نمونه آماده شوند.

3.  میکروسکوپ ‌های معکوس

 میکروسکوپ های معکوس بیولوژیکی بزرگنمایی 40x، 100x و گاهی اوقات 200x و 400x را ارائه می دهند. یک میکروسکوپ معکوس به کاربر این امکان را می ‌دهد که پتری دیش را روی یک صفحه صاف قرار دهد و عدسی ‌های شیئی را در زیر صحنه قرار دهد. میکروسکوپ ‌های معکوس برای لقاح آزمایشگاهی، تصویربرداری از سلول‌ های زنده، زیست ‌شناسی رشد، زیست‌شناسی سلولی، علوم اعصاب و میکروبیولوژی استفاده می‌ شوند.

انواع مختلف میکروسکوپ

4.  میکروسکوپ های معکوس متالورژیکی

برای بررسی قطعات بزرگ با بزرگنمایی بالا از نظر شکستگی یا گسل استفاده می شود. واردات میکروسکوپ و ذره بین از چین از طریق بازرگانی نبض الکترونیک قابل انجام است و اگر قصد واردات میکروسکوپ های معکوس متالورژیکی را دارید، می توانید از تجربه نبض الکترونیک بهره بجویید.

5.  میکروسکوپ متالورژی

میکروسکوپ های متالورژیکی میکروسکوپ هایی با قدرت بالا هستند که برای مشاهده نمونه هایی طراحی شده اند که اجازه عبور نور از آنها را نمی دهند. میکروسکوپ ‌های متالورژیکی برای بررسی ترک ‌های سطح میکرونی در فلزات، لایه‌ های بسیار نازک پوشش‌ ها مانند رنگ و اندازه دانه استفاده می‌شوند.

6.  میکروسکوپ پلاریزه

میکروسکوپ های پلاریزه از نور پلاریزه همراه با نور عبوری و یا منعکس شده برای بررسی مواد شیمیایی، سنگ ها و کانی ها استفاده می کنند. میکروسکوپ های پلاریزه توسط زمین شناسان، نفت شناسان، شیمیدانان و صنعت داروسازی به صورت روزانه مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع ذره بین

همه ذره بین ها یکسان نیستند. ذره بین ها بر اساس قدرت، نوع لنز و هدف طراحی متفاوت هستند. به عنوان فردی فعال در واردات میکروسکوپ و ذره بین از چین، ضروری است تا به خوبی بر تمام جنبه های محصول مسلط باشید و با ویژگی های آن آشنایی پیدا نمایید. ذره بین ها می توانند اپتیکال یا ویدئویی باشند. ذره بین های نوری شامل ذره بین های دستی، ذره بین های ایستاده، عینک ها و دستگاه های تلسکوپی هستند. ذره‌بین‌ های ویدیویی معمولاً از دوربین‌هایی شبیه دوربین فیلم‌برداری استفاده می‌کنند.

واردات میکروسکوپ و ذره بین از چین

برخی از ذره‌ بین‌ های ویدئویی دستی هستند، در حالی که برخی دیگر ممکن است شبیه کامپیوتر به نظر برسند و برخی دیگر روی سر نصب می شوند. هر نوع ذره بین برای ارائه مزایای متفاوت و کاربردهای متمایز طراحی شده است. اگر قصد واردات ابزار نوری دارید، می توانید از این اطلاعات برای شناخت بیشتر نیازهای بازار استفاده کنید و بدین ترتیب نقشه تجاری موفقی برای واردات میکروسکوپ و ذره بین از چین ترسیم نمایید.

بازرگانی نبض الکترونیک می تواند با در اختیار شما قرار دادن این دست از اطلاعات به شما در واردات میکروسکوپ و ذره بین از چین کمک شایانی بکند و تمام مراحل واردات را برای شما به انجام رساند. نبض الکترونیک سال ها است که در امر واردات میکروسکوپ و ذره بین از چین فعالیت دارد و با داشتن سابقه ای درخشان، بهترین انتخاب برای همکاری می باشد.

هنگام انتخاب یک ذره بین، بهتر است با شناسایی دقیق هدف استفاده از آن (به عنوان مثال، خواندن روزنامه، خواندن برچسب داروها، یا تماشای تلویزیون) شروع کنید. فاصله و مدت زمان استفاده، دو معیار دستگاه هستند که بیش از هر چیز دیگری تناسب کار یک طراحی ذره بین معین را تعیین می کنند.

طرح های مختلف دستگاه های ذره بین برای اهداف مختلف وجود دارد. رایج ترین دسته بندی ها به شرح زیر است:

ذره بین های دستی

ذره ‌بین دستی برای کارهای کوتاه‌ مدت شناسایی اشیاء نزدیک مانند خواندن منوها، برچسب ‌های قیمت و بطری ‌های قرص طراحی شده است. این دستگاه های مفید بسیار قابل حمل، همه کاره و مقرون به صرفه هستند و با منابع نور و بدون آن در دسترس هستند.

واردات ذره بین از چین

ذره بین های ایستاده

Stand Magnifiers برای مشاهده طولانی اشیاء نزدیک مانند خواندن کتاب، مجلات یا روزنامه طراحی شده است. ذره بین های پایه مستقیماً روی جسم قرار می گیرند و با نور و بدون نور در دسترس هستند.

عینک بزرگنمایی

عینک بزرگنمایی برای مشاهده بدون دست اجسام نزدیک برای مدت طولانی، مانند مطالعه، به ویژه در رختخواب، طراحی شده است.

دستگاه های تلسکوپی

دستگاه های تلسکوپی عمدتا برای بزرگنمایی اجرام دور طراحی شده اند. این دستگاه‌ ها را می‌توان برای لکه ‌بینی کوتاه‌ مدت در دست نگه داشت، یا برای مدت ‌های طولانی تماشا، مانند تماشای تلویزیون، به ‌عنوان عینک استفاده کرد.

ذره بین های ویدئویی الکترونیکی

ذره بین های الکترونیکی ویدیو بالاترین سطح بزرگنمایی را ارائه می دهند و به افزایش کنتراست اشیاء در حال مشاهده کمک می کنند. این دستگاه ها می توانند به صورت دستی، روی سر یا در طراحی رومیزی باشند.

4.2/5 - (8 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *