آموزش

واردات تجهیزات اندازه گیری از چین

واردات تجهیزات اندازه گیری

اندازه گیری دقیق برای هر کسی که می خواهد کار دقیق و درجه یک را تضمین کند یک الزام مطلق است. به همین دلیل است که تهیه بهترین ابزار اندازه گیری ضروری است. بازرگانی نبض الکترونیک طیف گسترده ای از محصولات را در زمینه ابزار اندازه گیری ارائه می دهد و با استفاده از خدمات واردات تجهیزات اندازه گیری از چین این شرکت، می توانید تمام ابزاری که به آن ها نیاز دارید را تهیه نمایید.

تجهیزات اندازه گیری چیست؟

دستگاه ‌هایی هستند که نمایش بصری داده ‌ها را ارائه می‌ دهند و امکان اندازه ‌گیری یا محاسبه و نمایش پارامترهای خاصی را در انواع واحدهای خاص فراهم می ‌کنند. آنها می توانند دستگاه های الکترونیکی یا مکانیکی باشند و می توانند همراه با رایانه و گاهی اوقات دستگاه های دیگر استفاده شوند.

این دسته از تجهیزات تقریبا در تمامی صنایع، کارگاه های تولیدی و حتی مدارس و دانشگاه ها مورد نیاز و استفاده هستند. به همین دلیل است که واردات تجهیزات اندازه گیری می تواند اقدام تجاری پرسودی باشد. نبض الکترونیک سال ها است که در زمینه واردات تجهیزات اندازه گیری و حمل و نقل تجهیزات اندازه گیری فعالیت دارد. مشاوران مجرب ما می توانند شما را در رابطه با مسیرهای واردات و حمل و نقل تجهیزات اندازه گیری راهنمایی نمایند.

تجهیزات اندازه گیری

ابزار مورد استفاده برای اندازه گیری چیست؟

ابزارهای مورد استفاده برای اندازه گیری طول عبارتند از: خط کش، کولیس ورنیه و گیج پیچ میکرومتری. برای اندازه گیری قطر اجسام مانند لوله و سیم می توان از کولیس ورنیه و گیج پیچ میکرومتری استفاده کرد. نبض الکترونیک در حال حاضر حدود صدها واردات تجهیزات اندازه گیری متنوعی را انجام می دهد. شما می توانید انواع مختلف ابزار اندازه گیری کیفیت را برای تعیین پارامترهای مختلف در طیف های فیزیکی، الکتریکی و شیمیایی به شرکت ما سفارش دهید. نبض الکترونیک تمام مراحل خرید، واردات و حمل و نقل تجهیزات اندازه گیری را از جانب شما به انجام خواهد رساند.

با استفاده از خدمات نبض الکترونیک شما می توانید تجهیزات زیادی را برای تکمیل کار خود پیدا کنید، خواه نظارت، تجزیه و تحلیل، اندازه گیری یا آزمایش باشد. نه تنها شرکت ها به ابزار اندازه گیری نیاز دارند. ما همچنین نیاز مشتریان فردی را با راه حل های ارزان تر برای مشکلات روزانه را مورد خطاب قرار می دهیم. از میکروسکوپ ‌های آموزشی تا بادسنج‌های دستی که می‌توانند برای تعیین سرعت باد در مورد سرگرمی قایقرانی استفاده شوند.

اگر در مورد محصولات ما سؤالی دارید یا می خواهید در مورد قطعات الکترونیکی سؤال کنید یا نیاز به واردات تجهیزات الکترونیکی خاصی دارید، دریغ نکنید و هرچه سریع تر با ما تماس بگیرید. ما با هم در نبض الکترونیک می توانیم ابزار اندازه گیری مناسب برای انجام کار و راه حلی برای تمام نیازهای اندازه گیری شما پیدا کنیم.

حمل و نقل تجهیزات اندازه گیری

اصطلاحات رایج در واردات تجهیزات اندازه گیری

در اینجا لیستی از اصطلاحاتی است که معمولاً در زمینه ابزار اندازه گیری استفاده می شود توضیح داده شده است. امیدواریم با مطالعه این موارد قبل از خرید و واردات تجهیزات اندازه گیری، مشکلات یا سوالات احتمالی را که ممکن است داشته باشید برطرف کنید:

 • دقت: متغیر تعیین کننده دستگاه از نظر دقت و حداکثر بار آن.
 • تنظیم: به متخصصان این امکان را می دهد که دستگاه را به دقت تنظیم کنند تا مطمئن شوند که فقط دقیق ترین قرائت ها انجام می شود، این ویژگی به ویژه در مواردی مانند ترازو مفید است. واردات تجهیزات اندازه گیری باید از میان دقیق ترین دستگاه ها انجام پذیرد تا فروش شما تضمین گردد.
 • گواهی کالیبراسیون: اسنادی که بیان می کند دستگاه به درستی کالیبره شده و مطابق با استانداردهای ملی عمل می کند.
 • فاصله کالیبراسیون: برای اطمینان از اندازه گیری صحیح، دستگاه باید به صورت دوره ای کالیبره شود. این بازه زمانی به عنوان فاصله کالیبراسیون شناخته می شود. تعیین دقیق زمان نیاز دستگاه به کالیبراسیون غیرممکن است، با این حال، داشتن یک راهنما همیشه کمک می کند.
 • گواهی بازنگری: گواهی از کارخانه که تأیید می کند محصول تحویل شده مطابق با مشخصات محصول (مشخص شده در برگه اطلاعات) است.
 • گواهی انطباق: گواهی که تأیید می کند دستگاه با استانداردهای سختگیرانه تنظیم شده توسط سازمان اعلان کننده مطابقت دارد که دستگاه با دستگاه های خاصی که در گواهی ذکر شده است سازگار است.

واردات تجهیزات اندازه گیری از چین

 • گواهینامه DIN EN ISO 9001: این گواهی نشان می دهد که یک شرکت نشان داده است که کل سیستم مدیریت خود را برای مطابقت با استاندارد کیفیت DIN EN ISO 9001 تطبیق داده است. پس از بازرسی توسط مراجع ذیربط، گواهینامه کیفیت DIN EN ISO 9001 با توجه به سیستم مدیریتی که در اختیار دارند به شرکت اعطا می شود.
 • خدمات کالیبراسیون: “ENAC” اتحادیه ای از آزمایشگاه های اندازه گیری فنی است که دارای اعتبار در پارامترهای تعیین شده هستند. آنها در زمینه اندازه گیری فنی مهارت بالایی دارند. یک آزمایشگاه معتبر ENAC حق صدور گواهی کالیبراسیون بین المللی برای این پارامترها و ابزار اندازه گیری را دارد. گواهینامه های ENAC در بسیاری از کشورهای جهان از جمله کشورهای اتحادیه اروپا معتبر است.
 • گواهی کالیبراسیون کارخانه: گواهی کالیبراسیون کارخانه با اعلام استانداردهایی صادر می شود که در نتیجه قرار دادن ابزار اندازه گیری در معرض اقدامات کنترل کیفیت دقیق است. کیفیت تضمین می شود زیرا تجهیزات مورد استفاده برای کنترل کیفیت به طور مرتب نگهداری می شوند تا از بالاترین سطح دقت اطمینان حاصل شود. سپس دستگاه های اندازه گیری با استفاده از دستگاه کنترل کیفیت تنظیم شده و در داخل کارخانه کالیبره می شوند.
 • حفاظت از نفوذ (IP): هر چه مقدار عددی IP بیشتر باشد، احتمال اینکه دستگاه توسط گرد و غبار و آب به داخل محفظه نفوذ کند، مختل می شود.
 • ISO9000: سیستم مدیریت کیفیت از طریق استانداردهای DIN برای شناسایی سطح کنترل کیفیت شرکت ها. نام کامل آن DIN EN ISO 9000 است.
 • خوانایی: کوچکترین مقدار عددی قابل خوانا در نمایشگر دستگاه
 • اندازه گیری انحراف: انحراف مقدار اندازه گیری شده در مقایسه با مقدار واقعی نمایش داده می شود.

واردات تجهیزات اندازه گیری

 • حاشیه خطا: حداکثر دامنه خطای ممکن را برای هر مقدار مشخصی که توسط دستگاه نمایش داده می شود را نشان می دهد.
 • دمای عملیاتی: محدوده دمایی که ابزار را می توان به طور قابل اعتماد استفاده کرد. اگر دستگاه خارج از این محدوده استفاده شود، ممکن است خطاهایی در اندازه گیری ها رخ دهد. اگر دما بسیار زیاد باشد، الکترونیک داخلی ابزار اندازه گیری می تواند از بین برود.
 • تکرارپذیری: این فرآیندی است که نشان می دهد اندازه گیری نشان داده شده روی دستگاه می تواند با یک یا چند اندازه گیری مطابق با استاندارد ملی برای پارامتر مورد اندازه گیری قابل مقایسه باشد.
 • وضوح: حداقل عرض نویسه نشان داده شده در صفحه نمایش ابزار اندازه گیری که به عنوان یک رقم نیز نامیده می شود.

اگر در مسیر واردات تجهیزات اندازه گیری خود سوالات بیشتری دارید و یا موارد مذکور همچنان با ابهام برای شما همراه هستند، مشاوران ما در بازرگانی نبض الکترونیک می توانند به شما یاری رسانند. نبض الکترونیک سال ها است که در زمینه واردات تجهیزات اندازه گیری از چین تجربه دارد و به سبب همین تجربه و خوش نامی، می توانید با خیالی آسوده، سفارشات خود را به نبض الکترونیک بسپارید.

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *