آموزش

خرید تجهیزات هوشمند سازی

خرید تجهیزات هوشمند سازی

خانه هوشمند، از مدرن ترین به روزرسانی های دنیای اطراف ما هستند که زندگی ما را به نحوی بسیار عمیق تر با تکنولوژی پیوند می زنند. ایده خانه هوشمند بر اساس کنترل کردن تمام اجزای اطراف و با هدف آسان تر شدن زندگی پایه ریزی شده است. اگر قصد خرید تجهیزات هوشمند سازی را دارید، بازرگانی نبض الکترونیک می تواند ایده آل ترین گزینه در دسترس باشد.

نبض الکترونیک سال های زیادی است که در زمینه خرید تجهیزات الکترونیکی در حال فعالیت است و بازار این دست از قطعات را به خوبی می شناسد. اگر تازه به این حوزه وارد شده اید و در زمینه خرید تجهیزات هوشمند سازی بی تجربه هستید، تجربیات نبض الکترونیک می تواند راهنمای راه شما باشد.

یکی از راه‌ های ساخت خانه هوشمند این است که قطعات زیادی را خریداری کنید، خرید تجهیزات هوشمند سازی فراوانی مثل حسگرها، لامپ ‌های هوشمند، دوربین ‌های امنیتی، بلندگوها و غیره. برای اینکار شما باید همه آنها را به مرکز هماهنگی متصل کنید که به تجهیزات کمک می ‌کند از طریق تلفن هوشمندتان با یکدیگر و با شما ارتباط برقرار کنند.

اگر واقع بینانه به این روش نگاه کنید متوجه خواهید شد که خرید تجهیزات هوشمند سازی به این روش نیازمند صرف پول و سرمایه گذاری زیادی می باشد؛ و برای برخی افراد، این هزینه ها قابل تامین کردن نیستند. اگر خواسته ‌ها و نیازهای شما ساده ‌تر است، خرید تجهیزات هوشمند سازی باتنها چند محصول نسبتاً ارزان، بیشتر امکاناتی را که یک خانه هوشمند سطح بالا می‌تواند ارائه دهد، با بودجه بسیار کم ‌تری برای شما تامین خواهد کرد.

تجهیزات هوشمند سازی

چند روش متداول برای ساختن یک سیستم خانه هوشمند بدون سرور

پیش از خرید تجهیزات هوشمند سازی بهتر است مطمئن شوید که این محصولات خانه هوشمند با یکدیگر سازگار هستند. نکته کلیدی این است که بدانید کدام محصولات خانه هوشمند برای کار به سرور خانه هوشمند وابسته نیستند. درست است که سرورها مزایایی را ارائه می دهند اما وجود سرورها همیشه ضروری نیست. با این حال، یکی از چیزهایی که باید داشته باشید و حین خرید تجهیزات هوشمند سازی به آن توجه داشته باشید، یک روتر بی ‌سیم خوب است که در حالت ایده ‌آل بتواند به تمام گوشه‌ های خانه شما دسترسی داشته باشد.

روشنایی هوشمند

برای اکثر افرادی که علاقه مند به زندگی در یک خانه هوشمند هستند، خرید تجهیزات هوشمند سازی نور نقطه آغاز است. بسیاری از سیستم های روشنایی هوشمند بدون نیاز به سرور مرکزی به خوبی کار می کنند و همچنان قادر به تعامل با سایر عناصر خانه هوشمند هستند. برای مثال، لامپ ‌های Cree، LIFX و TP-Link از طریق Wi-Fi  ارتباط برقرار می ‌کنند، در حالی که برخی از طریق رادیو بلوتوث در تلفن هوشمند شما ارتباط برقرار میکنند.

برخی دیگر از لامپ های هوشمند به رادیوهای Zigbee متکی هستند و بنابراین به پل Zigbee-to-Wi-Fi متصل به روتر شما وابسته هستند. میتوانید هر یک از این لامپ‌ های هوشمند را با یک اپلیکیشن در گوشی هوشمند یا تبلت خود کنترل کنید، میتوانید از آن برای برنامه‌ ریزی صحنه ‌ها و برنامه ‌های نورپردازی نیز استفاده کنید.

سیستم ‌های نظارت خانه هوشمند

اگر برای تامین بیشتر نور خود از لامپ ها استفاده می کنید، یک دوشاخه هوشمند مانند Lutron Caséta یا Wemo Mini به شما این امکان را می دهد که با یک برنامه گوشی هوشمند و طبق یک برنامه زمان بندی شده، لامپ را روشن و خاموش کنید یا نور را کم و زیاد کنید. بازرگانی نبض الکترونیک با داشتن سال ها تجربه در زمینه واردات و فروش تجهیزات هوشمند سازی، می تواند به شما در خرید تمامی ابزارهای مذکور کمک نماید.

بلندگوهای هوشمند

یکی از جنبه های پرطرفدار در خرید تجهیزات هوشمند سازی، بلندگو یا اسپیکرهای هوشمند هتسند که به عنوان یک دستیار صوتی عمل می کنند؛ مثلا دستیار صوتی شرکت آمازون با نام الکسا، در سرتاسر جهان بسیار مورد استقبال و استفاده می باشد.

شما به طور فزاینده ای دستیاران دیجیتالی دو شرکت Amazon Alexa و Google Assistant را در این دست از محصولات هوشمند سازی خواهید یافت. از آنجایی که این اسپیکرهای هوشمند بسیار مورد استقبال سایر سازندگان دستگاه‌ های خانه هوشمند قرار گرفته ‌اند، به ‌نحوی به قطب‌ هایی تبدیل شده‌ اند که به عنوان یک نقطه تعامل مرکزی برای همه چیز، از چراغ ‌های هوشمند گرفته تا دوربین ‌های امنیتی خانگی، نمایش فیدهای ویدئویی و غیره عمل میکنند.

اگر قصد خرید تجهیزات هوشمند سازی یا هرگونه از مدل های اسپیکرهای هوشمند موجود در بازار را دارید، شرکت نبض الکترونیک آماده خدمت رسانی به شما و پاسخ گویی به تمام نیازهای شما می باشد. نبض الکترونیک در زمینه فروش تجهیزات هوشمند سازی سال ها تجربه موفق دارد و به واسطه این تجربه درخشان، می توانید بدون نگرانی اقدام به خرید تجهیزات هوشمند سازی نمایید.

خانه هوشمند برتر

 5 ویژگی که یک خانه هوشمند برتر

برای داشتن یک خانه هوشمند باید خانه شما دارای ویژگی های زیر باشد:

شبکه خانگی پیشرفته

احتمالاً تاکنون نام «اینترنت اشیا» را شنیده اید. این به شبکه کنترل بی سیم از دستگاه ها اشاره دارد که در حال تبدیل شدن به بخش بزرگ تری از زندگی ما و مرکزی حیاتی برای عملکرد صحیح خانه های هوشمند است. برای حفظ یک اینترنت اشیا بسیار کاربردی، خانه خودکار به چیزی قوی ‌تر از یک روتر بی ‌سیم که دور از دید قرار گرفته است نیاز دارد تا یک اتصال بی ‌وقفه از Wi-Fi را حفظ کند. برای هوشمند سازی به تجهیزات شبکه ای کلاس سازمانی و همچنین چندین نقطه دسترسی بی سیم که به صورت استراتژیک در سراسر خانه قرار داده شده اند، نیاز دارید و باید در هنگام خرید تجهیزات هوشمند سازی حتما به این مسئله توجه داشته باشید.

یک شبکه خانگی پیشرفته به عنوان سیستم عصبی مرکزی خانه هوشمند شما عمل می کند و اجزای مختلف سیستم خودکار شما را ادغام می کند تا با هم کار کنند. این مهم ترین جنبه یک خانه هوشمند با عملکرد خوب است.

خانه هوشمند

دسترسی از راه دور

وقتی بیشتر مردم در مورد خانه های هوشمند صحبت می کنند، منظور آنها دسترسی از راه دور به سیستم های خانه است. دسترسی از راه دور به شما این امکان را می دهد که سیستم های خانه خود را بدون نیاز به حضور در خانه، مدیریت نمایید.

بسته به سفارشی‌ سازی ‌هایی که انتخاب میکنید، دسترسی از راه دور میتواند به شما اجازه دهد از طریق نظارت تصویری، خانه‌ تان را بررسی کنید، سیستم سرگرمی را با کنترل از راه دور روشن کند و حتی قفل در را باز کند. دسترسی از راه دور می تواند آرامش قابل توجهی به شما بدهد. بازرگانی نبض الکترونیک با ارائه خدمات فروش تجهیزات هوشمند سازی، می تواند به سادگی و سهولت تمامی انتظارات شما را از خرید تجهیزات هوشمند سازی برآورده سازد.

امنیت پیشرفته

در حالی که سیستم های امنیتی سنتی خانه تنها در صورت وقوع آتش سوزی، نفوذ یا بلایای دیگر هشدار می دهند، امنیت پیشرفته خانه برای شروع، بسیار هوشمند و بسیار پیشرفته تر است. سیستم ‌های نظارت خانه هوشمند میتوانند اعلان ‌های هوشمندی ارسال کنند که بین مهمانان خوش ‌آمدگویی و غریبه‌ ها تفاوت قائل میشود. بهترین بخش داشتن یک خانه هوشمند، سیستم امنیتی خانه است که به عنوان بخشی از نصب اتوماسیون خانگی شما کاملاً قابل تنظیم برای نیازهای امنیتی خاص شما است.

خرید تجهیزات هوشمند سازی

اگر امنیت منزل برایتان اهمیت دارد، خرید این دست از تجهیزات، مهم ترین قسمت خرید تجهیزات هوشمند سازی می باشد. می توانید با کارشناسان تجاری فروش و خرید تجهیزات هوشمند سازی بازرگانی نبض الکترونیک مشورت کنید. کارشناسان مجرب ما به شما کمک خواهند کرد تا بر حسب نیاز خود، بهترین خرید را به انجام رسانید.

کنترل روشنایی

کنترل روشنایی به شما این امکان را می دهد که تمام جنبه های نورپردازی خانه خود را کنترل کنید و از شلوغی ناخوشایند دیوارها، مانند وجود کلیدهای بیش از حد، بکاهید. سیستم های کنترل روشنایی معمولاً مبتنی بر شبکه هستند، بنابراین کل ساختمان را می توان از یک نقطه کنترل کرد.

از طریق برنامه‌ نویسی ماهرانه، سیستم‌ های روشنایی را میتوان روی برنامه ‌های کاملاً خودکار تنظیم کرد که هر زمان که بخواهید خاموش، کم نور یا روشن میشوند. برخی از سیستم ها حتی می توانند تشخیص دهند که آیا شما از خانه دور هستید یا خیر و چراغ ها را خاموش می کنند تا صرفه جویی در مصرف انرژی را به حداکثر برسانند.

صوت توزیع شده

چه کسی دوست ندارد در خانه ای پر از موسیقی باشد؟ صدای توزیع شده این رویا را به واقعیت تبدیل می کند، چندین اتاق را به شبکه خانگی شما متصل می کند، می تواند به طور یکپارچه با سایر اجزای هوشمند شما یکپارچه شود. بدین ترتیب و با خرید تجهیزات هوشمند سازی مخصوص، نور و موسیقی خانه کاملا تحت کنترل شما خواهد بود.

4.6/5 - (5 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *