آموزش

بزرگترین شرکت های وارد کننده قطعات الکترونیکی در ایران

شرکت های وارد کننده قطعات الکترونیکی

آیا به دنبال بزرگترین شرکت های وارد کننده قطعات الکترونیکی در ایران هستید و می خواهید قطعات الکترونیکی مورد نیاز خود را تهیه کنید؟ از آنجایی که بیشتر واردات قطعات الکترونیکی در ایران وجود دارد تا تولید قطعات، پس حتما برای خرید قطعات الکترونیکی سری به مغازه های میدان بهارستان تا جمهوری در تهران زده اید. فروشگاه های این منطقه، بزرگترین فروشگاه های تجهیزات و لوازم الکترونیکی هستند و اکثر قطعات الکترونیکی را به مشتریان خود ارائه می دهند.

اما همانطور که گفتیم، تولید قطعات الکترونیکی بسیار محدود و توسط شرکت های کوچک تولیدکننده انجام می شود؛ بنابراین اکثر واردات ماژول های الکترونیکی از چین و توسط شرکت های بازرگانی قطعات الکترونیکی صورت می گیرد.

عمده شرکت های چینی با شرکت های وارد کننده قطعات الکترونیکی در ایران همکاری خوبی دارند و شما می توانید قطعات الکترونیکی خاص خود را سفارش دهید تا به طور اختصاصی برای شما تولید کنند؛ اما برای انجام این کار به کدام شرکت ها مراجعه کنیم؟ در این مقاله بزرگترین شرکت های وارد کننده قطعات الکترونیکی را معرفی کرده تا به راحتی و بدون سردرگمی، قطعات مورد نیاز خود را تهیه کنید. پس با ما همراه باشید.

خرید قطعات الکترونیکی

لیست بزرگترین شرکت های وارد کننده قطعات الکترونیکی در ایران

پیشرفت تکنولوژی باعث شده است تا محصولات الکترونیکی روز به روز پیچیده تر شده و قطعات الکترونیکی تشکیل دهنده آن نیز با پیچیدگی بیشتری تولید شود. این امر موجب می شود تا برای تولید وسایل الکترونیکی پیشرفته تر که عملکرد بهتری داشته باشند، به واردات و خرید قطعات الکترونیکی روی بیاوریم.

کشور ما ایران، به دلیل تحریم های وارد شده، امکان داشتن همکاری با شرکت های بزرگ جهانی را ندارد و واردات قطعات تحریمی به صورت همکاری با شرکت های واسطه انجام می شود. همچنین تولید قطعات الکترونیکی خاص و پیشرفته، نیاز به تجهیزات و تکنولوژی زیادی دارد که تولید آن در داخل کشور عملا مقرون به صرفه نیست.

از این رو واردات قطعات تحریمی نیز برای پیشرفت فناوری در داخل کشور، بسیار حائز اهمیت است؛ بنابراین شرکت های وارد کننده قطعات الکترونیکی در ایران، واردات ماژول های الکترونیکی از چین را به وسیله شرکت های واسطه انجام می دهند تا بتوانند قطعات مورد نیاز شرکت های تولیدکننده لوازم الکترونیکی را تامین نمایند.

اگر به یک قطعه الکترونیکی خاص نیاز دارید، می توانید به یک شرکت بازرگانی قطعات الکترونیکی مورد اعتماد مراجعه نموده و قطعات مورد نیاز خود را سفارش دهید. شرکت های وارد کننده قطعات الکترونیکی، بهترین شرکتی که می تواند قطعات سفارشی شما را تهیه نماید، پیدا نموده و پس از اطلاع از شرایط، محدوده بازه زمانی مورد نیاز و هزینه تمام شده را به شما اطلاع می دهند. در صورت تایید شما، سفارشات شما با بهترین کیفیت آماده می شود.

شرکت های وارد کننده قطعات الکترونیکی در ایران 

حال اگر حرفه شما به یک قطعه الکترونیکی خاص نیاز دارد که تولید آن در داخل کشور میسر نیست و برای تهیه آن بسیار حساس هستید، در ادامه چند تا از بزرگترین شرکت های وارد کننده قطعات الکترونیکی در ایران را معرفی می کنیم که می تواند در انتخاب بسیار کمک کننده باشد.

شرکت بای بست الکترونیک

شرکت بای بست الکترونیک یکی از معتبرترین شرکت های حوزه خرید قطعات الکترونیکی می باشد که نزدیک به دو دهه سابقه فعالیت در این زمینه را دارد و پاسخگوی بسیاری از تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی در طول سالیان متمادی بوده است. این شرکت راز موفقیت خود را ارائه بهترین قیمت و ارائه خدمات مناسب درخور مشتری می داند. از این رو، اصالت و کیفیت کالا های وارداتی خود را تضمین می کند.

شرکت الکسورس

یکی از شرکت های وارد کننده قطعات الکترونیکی که به صورت مستقیم با شرکت های تولیدکننده در خارج از کشور ارتباط دارد، شرکت الکسورس است؛ بنابراین این شرکت قادر است تا سفارشات مشتریان خود را بدون واسطه و در اسرع وقت، ارائه دهد. از خدمات دیگر این شرکت می توان به تولید و مونتاژ قطعات الکترونیکی، ارائه تجهیزات آزمایشگاهی، واردات ماژول های الکترونیکی از چین، ارائه مشاوره های حرفه ای توسط شرکت های تولیدی و نیرو های متخصص می باشد. این مجموعه با ارائه بهترین خدمات و کالاهای با کیفیت، جهت کسب رضایت مشتریان تلاش می کند.

بهترین شرکت های وارد کننده قطعات الکترونیکی

شرکت نبض الکترونیک

شرکت نبض الکترونیک وارد کننده انواع قطعات الکترونیکی از چین می باشد. این واردات ماژول های الکترونیکی از چین، از قطعات کمیاب و خاص پزشکی مانند سنسور های دقیق گرفته تا باتری های لیتیومی، قطعات مخابراتی، انواع ترانزیستور، کانکتور های مخابراتی، آی سی های پیشرفته و بسیاری موارد دیگر.

شرکت نبض الکترونیک قادر است با وجود تمام مشکلات و تحریم های موجود، واردات قطعات تحریمی مختلف را به کشور انجام دهد. این واردات با چالش های زیادی روبرو است که بسیاری از شرکت های وارد کننده قطعات الکترونیکی از انجام آن منصرف می شوند و تنها شرکت های کمی می توانند مراحل و چالش های آن را به جان بخرند تا قطعه مورد نیاز را به دست مشتریان خود برسانند.

شرکت هادی بان الکترونیک

شرکت هادی بان الکترونیک یکی از بهترین شرکت های وارد کننده قطعات الکترونیکی است که خدمات متنوع و با کیفیت به مشتریان خود ارائه می دهد. این شرکت دارای نیروی متخصص و حرفه ای است که در زمینه تامین قطعات الکترونیکی، صنعتی، مدار چاپی و مونتاژ فعالیت دارد.

شرکت های وارد کننده قطعات الکترونیکی

شرکت الکترونیر

شرکت الکترونیر یک شرکت ایرانی است که به طور مستقیم کالا های الکترونیکی را از چین وارد می کند. این مجموعه قادر است تا واردات ماژول های الکترونیکی از چین به ایران را به صورت سفارشی، در طی هفت روز الی دو هفته انجام دهد. این شرکت هیچگونه محدودیتی در ثبت سفارشات خود نداشته و از یک قطعه نمونه گرفته تا تولید انبوه قطعات را می توانید سفارش دهید. تنها چیزی که متفاوت است، هزینه تمام شده قطعات خواهد بود. هرچه تعداد قطعه بیشتر باشد، خرید قطعات الکترونیکی مقرون به صرفه تر است.

نتیجه گیری

شرکت های وارد کننده قطعات الکترونیکی زیادی در کشور وجود دارد؛ اما چیزی که بسیار مهم است، این است که کدام شرکت می تواند قطعات مورد نیاز شما را تهیه کند. به این منظور، باید چند ویژگی مهم مانند ضمانت تحویل کالا به مشتری، ارائه قطعات با کیفیت، رضایت مشتریان و غیره را در نظر بگیریم.

4.5/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *