آموزش

خرید از سایت arrow

کمپانی arrow

امروزه با وجود تحریم و محدودیت‌های اجباری تأمین یا خرید قطعات الکترونیکی و خرید از سایت‌های خارجی همچون خرید از سایت arrow، سایت mouser و… یکی از دغدغه‌های تولیدکننده‌ها در کشور است. شرکت‌های نامبرده و سایر در زمینه فروش عمده و تأمین قطعات الکترونیکی اصلی و تضمین شده در جهان حرف اول را می‌زنند و خرید قطعات الکترونیکی و همچنین خرید برد مدار چاپی از آنها در اولویت اکثریت تولیدکنندگان می‌باشد.

تقریباً تمام محصولات الکترونیک و قطعات تشکیل دهنده آنها از جمله کالاهای وارداتی هستند که برای شرکت‌های مصرف کننده ارسال می‌شود. با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و هوشمندسازی ابزارآلات و تجهیزات در اکثر مشاغل این مهم پیش می‌آید تا بخش مهمی از واردات کالا و خرید از شرکت‌های خارجی مربوط به ابزار و تجهیزات الکترونیکی صورت گیرد.

پس در نتیجه چنانچه فرآیند تأمین و خرید قطعات الکترونیکی به موقع و به درستی انجام نشود چرخه کار تولید کنندگان به خطر خواهد افتاد. از همین رو شرکت بازرگانی ‌‌ای نبض همیشه در این حوزه با خرید از سایت‌های فروش عمده قطعات الکترونیکی خارجی تأمین کننده و رابط خرید فروشندگان این قطعات می‌باشد. خرید قطعات الکترونیکی و سایر ابزارآلات در این زمینه از اهمیت و بازار خوبی برخوردار است بنابراین جهت خرید عمده این محصولات با کارشناسان و مشاورین ‌‌ای نبض در ارتباط باشید.

خرید از ارو

معرفی شرکت  Arrow

شرکت Arrow توزیع کننده نیمه هادی‌ها، قطعات غیرفعال و الکترومکانیکی و ابزارهای تعبیه شده است.  این شرکت تأمین کننده جهانی محصولات، خدمات و راه حل‌ها برای کاربران صنعتی و تجاری قطعات الکترونیکی و راه حل‌های محاسباتی سازمانی است. دفتر مرکزی آن در ایالات متحده آمریکا است.  Arrow به عنوان یک توزیع کننده تخصصی، فروشگاه عمده و تکی شما برای همه چیزهایی است که نیاز دارید. از قطعات الکترونیکی گرفته تا برنامه‌های فنی کامل.  توزیع کننده ارو الکترونیکس دارای طیف گسترده‌‌ای از محصولات است و پیشرفته‌ترین فن آوری‌ها را زیر یک سقف گرد هم آورده است.

شرکت arrow یک شرکت توانمندسازی فناوری است که راه حل‌های نوآورانه فناوری اطلاعات را برای حل چالش‌های پیچیده تجاری به بازار ارائه می‌دهد. ارو خدمات توزیع ارزش افزوده، مشاوره تجاری و فعال سازی کانال را به تولیدکنندگان پیشرو فناوری و شرکای کانال آنها ارائه می‌دهد. به کسب و کارها کمک می‌کند تا سریعتر رشد کنند، کارآمدتر عمل کنند و در یک بازار پویا تغییر شکل دهند. اعتقاد افرادی که در این شرکت فعالیت دارند این است که می‌دانند فناوری‌های جدید، مواد جدید، ایده‌های جدید و وسایل الکترونیکی جدید زندگی را نه تنها متفاوت، بلکه بهتر می‌کند و نه فقط ارزان‌تر، بلکه هوشمندتر می‌نماید.

ارو الکترونیکس نوآوری را برای بیش از ۲۲۰۰۰۰ تولید کننده و ارائه دهنده خدمات پیشرو در فناوری ارائه می‌کند. این سایت با فروش ۳۴. ۴۸ میلیارد دلاری در سال ۲۰۲۱، اهداف فناوری زیادی را توسعه داده است که تجارت و زندگی روزمره را بهبود می‌بخشد. مجموعه گسترده Arrow که کل چشم انداز فناوری را در بر می‌گیرد، به مشتریان کمک می‌کند تا محصولات آینده نگر را محیا و مدیریت کنند که مزایای فناوری را تا حد امکان در دسترس افراد قرار دهد.

نمایندگی و محصولات ارائه شده در سایت arrow

سایت arrow محصولات و راه حل‌های سفارشی تولید الکترونیکی، راه حل‌های تولید قطعات الکترونیکی و محاسبات سازمانی را برای مشتریان و تأمین کنندگان در بازارهای صنعتی و تجاری جمع آوری می‌کند. این شرکت دارای شبکه‌‌ای بیش از 480 مکان است که به بیش از ۸۰ کشور پس از خرید از سایت arrow خدمات می‌دهد.

خرید قطعات الکترونیکی

خریداران می‌توانند فرصت‌های تجاری را با خدمات تولیدی Arrow به حداکثر برسانند. برد، قطعه یا دستگاه طراحی شده سفارشی خود را با خدمات نمونه سازی و آزمایشی arrow بررسی کنند. ارو الکترونیکس یک شرکت با ۲۰۱۰۰ کارمند در سراسر جهان، نوآوری را برای بیش از ۲۰۰۰۰۰ تولیدکننده و ارائه دهنده خدمات پیشرو فناوری ارائه می‌کند.

نمایندگی‌های شرکت ارو در سراسر جهان

شرکت خدمات تولید الکترونیکی Arrow به طور استراتژیک در سراسر جهان با وسعت بیش از ۲ میلیون متر مربع فعالیت می‌کند:

 • رنو، نوادا
 • فینیکس، آریزونا
 • سانتا کلارا، کالیفرنیا (NPI)
 • گوادالاخارا، مکزیک
 • نوگالس، مکزیک
 • ونلو، سوئد
 • ملبورن، استرالیا
 • پنانگ، مالزی
 • شانگهای، چین

شرکت ‌‌ای نبض با تیم پشتیبانی قوی و مسلط در کشورهای چین و دبی قادر به خرید انواع محصولات از سایت‌های arrow, mouser و digikey می‌باشد.

نحوه خرید از سایت arrow توسط ای‌نبض

ای نبض به لطف شبکه تأمین قوی خود با هدف تأمین نیازهای الکترونیکی تولید داخل و تسریع در فرآیندهای تولید کشور واردات بهترین برندهای جهانی را آغاز نموده است. حمل و نقل ایمن، بهترین قیمت و تحویل سریع و به موقع از شاخص‌های اصلی این شرکت می‌باشد.

شرکت بازرگانی ‌‌ای نبض با چند دهه فعالیت با وجود همه موانع موجود برای خرید از سایت arrow و سایر منابع خارجی واردات و تأمین منابع لازم را امکان نموده است. این شرکت با هدف واردات و فروش عمده قطعات الکترونیکی و تجهیزات مربوطه تأسیس شد. ای نبض یکی از شرکت‌های بازاریابی، فروش و توزیع است که در بخش تأمین قطعات الکترونیکی با سرمایه خود فعالیت می‌کند.

ارو الکترونیکس

شرکت ارو محصولات نوآوری و فناوری جهت خرید از سایت arrow را در دسته بندی‌های زیر ارائه می‌کند:

 • هوافضا و دفاع
 • نورپردازی
 • مرکز اطلاعات
 • مدیریت قدرت
 • اینترنت اشیا
 • حمل و نقل
 • پایداری
 • تحرک
 • امنیت

4 دلیل خرید از سایت Arrow

راه‌حل‌های هوشمند Arrow برای چرخه عمر کامل محصول پس از خرید قطعات الکترونیکی می‌تواند به شما در طراحی، ساخت و مدیریت ارائه محصول خود کمک کند. از ایده‌پردازی، توسعه، نمونه‌سازی اولیه و NPI تا تولید و همچنین توزیع جهانی و ارائه خدمات مدیریت شده در طول عمر محصول شما.

1.  طیف وسیعی از منابع

هر آنچه جهت خرید قطعات الکترونیکی برای پروژه خود نیاز دارید، ارو تقریباً مطمئناً می‌تواند به شما ارائه دهد. ارو به عنوان یکپارچه کننده راه حل عمل می‌کند و از منابع شبکه‌ای گسترده در زمینه ارائه راه حل‌های تعبیه شده، راه حل‌های بصری، مجوزهای نرم افزاری، یکپارچه سازی سیستم‌ها، اجزای کامپیوتر و سرور، ذخیره سازی و شبکه و موارد دیگر استفاده می‌کند.

2.  تخصص فنی برتر

ارو خدمات مربوط به فناوری و مهارت مهندسی و طراحی را با پشتیبانی از گواهینامه‌های تولید کنندگان پیشرو (به عنوان مثال، Lenovo، Dell، HPE و Intel) ارائه می‌دهد. کارشناسان ارو برای طراحی و ارائه راه حل‌ها با خریداران همکاری خواهند کرد و در عین حال پشتیبانی از سفارشات را برای اطمینان از اجرای موفقیت آمیز ارائه می‌دهند.

خرید از سایت arrow

3.  دسترسی و ردپای جهانی

هر کجا مستقر هستید، پس از خرید از سایت arrow پشتیبانی می‌شوید. کمپانی Arrow به عنوان شریک کانال تأمین و ارائه دهنده خدمات چرخه عمر محصول برای بیش از ۱۰۰۰۰۰ سازنده تجهیزات اصلی، تولید کنندگان قراردادی و مشتریان تجاری از طریق یک شبکه جهانی از بیش از 480 مکان در 80 کشور جهان عمل می‌کند.

4.  تجربه عمیق در صنعت

ارو عمق تجربه در صنایع مرتبط را برای هر پروژه مشتری به ارمغان می‌آورد. ارو بازار، فناوری و دانش نظارتی تخصصی را در طیف وسیعی از بخش‌های مرتبط، از جمله مراقبت‌های بهداشتی، صنعتی، خرده‌فروشی، مخابرات، حمل‌ونقل و تاسیسات ارائه می‌کند.

نحوه خرید از سایت arrow

شرکت ای نبض تأمین کننده نیمه هادی‌ها، اجزای فعال و غیرفعال، نمایشگرها، قطعات زمان و فرکانس، وسایل حفاظتی، ترانسفورماتورهای مغناطیسی، فیلترها، منابع تغذیه، ماژول‌های GPS و ماژول‌های حافظه از برندهای برتر با بهترین قیمت می‌باشد.

شرکت بازرگانی ‌‌ای نبض با هدف ارتقا و پیشرفت تکنولوژی و همچنین سهولت واردات و تأمین قطعات الکترونیکی از سایت‌های خارجی آماده ارائه خدمات است. تولیدکنندگان و مراکز توزیع می‌توانند خرید قطعات الکترونیکی و سایر لوازم جانبی مورد نیاز را به تیم پشتیبانی ‌‌ای نبض بسپارند. شرکت ‌‌ای نبض فعال در زمینه واردات انواع قطعات الکترونیکی و ابزارهای مربوطه با بهترین قیمت و بدون واسطه آماده ارائه خدمات می‌باشد.

4.3/5 - (6 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *