آموزش

راهنمایی در خرید و نصب تجهیزات نورپردازی در منازل

واردات تجهیزات نورپردازی ارزان

خرید تجهیزات نورپردازی منازل همیشه به عنوان یکی از اجزای ضروری زندگی روزمره در اولویت هستند. محصولات نورپردازی که اولین وظیفه آنها نورپردازی محیط‌های تاریک است نیز برای روشن و زنده کردن محیط‌ها استفاده می‌شود. برهمین اساس واردات تجهیزات نورپردازی بدون واسطه برای منازل در شرکت ای نبض بیش از سایر محصولات بوده است.

شرکت بازرگانی ‌ای نبض یکی از شرکت‌های برتر در حوزه واردات تجهیزات نورپردازی از دبی و چین در ایران می‌باشد. چنانچه قصد خرید تجهیزات نورپردازی ارزان برای ساختمان‌های مسکونی را دارید می‌توانید با دریافت مشاوره خرید از کارشناسان ای نبض خریدی به صرفه و مثمر ثمر داشته باشید.

نصب تجهیزات نورپردازی در منازل

محصولات نورپردازی می‌توانند طیف وسیعی از مکان‌های قابل استفاده، از جمله فضاهای بیرونی تا سقف اتاق‌ها، از حمام تا آشپزخانه را پوشش دهند. این محصولات که با واردات تجهیزات نورپردازی از چین و دبی بدون واسطه تأمین می‌شوند. محصولات نورپردازی در زمینه‌های مختلفی مانند نورپردازی باغچه یا نورپردازی دکوراتیو منازل،  به راحتی در هر مکانی استفاده می‌شود.

واردات تجهیزات نورپردازی از دبی

اتاق نشیمن یکی از قسمت‌های مهم خانه است که بیشتر وقت خود را در آن می‌گذرانیم. بنابراین، محصولات نورپردازی مورد استفاده در اینجا نباید برای استفاده طولانی مدت مزاحم باشند. بنابرين سفید گرم یعنی رنگ نور روز زرد برای چنین مناطقی توصیه می‌شود. این رنگ مانند نور سفید چشم را خسته نمی‌کند، همچنین فضایی گرم به محیط می‌بخشد.

با این حال، به غیر از رنگ لامپ، می‌توان در این مکان لوسترهای مختلف را با توجه به سلیقه شخصی ترجیح داد. اگر نمی‌خواهیم نور از یک منبع منفرد باشد، می‌توان نور محیط را با لامپ‌های سقفی تأمین کرد.

برای این مناطق می‌توان از مدل‌های LED نیز استفاده کرد. از آنجایی که منطقه‌ای است که زمان زیادی در آن صرف می‌شود، می‌توان با محصولات LED به صرفه جویی در انرژی نیز کمک کرد. لامپ‌های نقطه‌ای را نیز می‌توان به جای لوستر در اتاق‌های نشیمن با ابعاد کمتر ترجیح داد.

خرید تجهیزات نورپردازی ارزان و خرید تجهیزات نورپردازی منازل باید براساس نیاز و مکان مورد استفاده انجام شود. هر شخصی قبل از خرید تجهیزات نورپردازی بهتر است با مشاوره متبحر در این زمینه مشورت داشته باشد.

 نکات خرید تجهیزات نورپردازی منازل

برای جلوگیری از مزاحمت نور، باید مراقب باشید نور که مستقیماً به چشم برخورد نکند. نوری که از بالا ساطع شود مناسب خواهد بود. اگر از بیش از یک منبع نور استفاده می‌شود، این انتقال‌های نور باید متعادل شوند و اگر وسایلی وجود دارند که می‌تواند چشم‌ها را اذیت کنند، باید با یک پوشش نیمه شفاف متعادل برایشان‌ ایجاد شود.

واردات تجهیزات نورپردازی بدون واسطه

برای جلوگیری از خستگی و ناراحتی چشم، در صورت وجود نورهایی با رنگ‌های مختلف، باید وضوح آنها را کاهش داد. برای نورپردازی مناسب، رنگ دیوارها نباید خیلی تیره باشد. هنگام تماشای چیزی در دستگاه‌هایی مانند تلویزیون، رایانه یا تبلت، باید از یکی از چراغ‌های کم شدت استفاده شود و نور تنظیم شده باید کم رنگ باشد.

منطقه‌ای که تجهیزات نورپردازی در آن مورد استفاده قرار می‌گیرد و نیاز به نور در این منطقه از جمله مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد. به عنوان مثال، هنگام روشن کردن آشپزخانه، مهم است که نور مناسبی به دست آورید تا آماده سازی غذا به راحتی انجام شود.

اول از همه باید بین دسته بندی‌ها انتخاب کرد. دسته بندی‌های زیادی مانند پروژکتورها، ال ای دی، لامپ‌ها، فانوس‌ها، نورافکن‌ها، لامپ‌های دیواری و لامپ‌های کف وجود دارد. باید مشخص شود که کدام یک ارجحیت دارد. در حالی که محصولات استاندارد در خانه ترجیح داده می‌شوند، مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف در فضای باز نیز لحاظ می‌شود.

حمام‌ها مناطق مرطوب و خیس هستند. بنابراین، محصولاتی که در نورپردازی مورد استفاده قرار می‌گیرند باید دارای حفاظت بالا، جنس فلزی و مقاوم در برابر زنگ زدگی باشند. حمام‌ها تاریک‌ترین قسمت‌های خانه هستند و اغلب به منبع نور نیاز دارند پس در درجه اول دارای یک منبع نور اصلی هستند.

در حمام چراغ‌های سقفی معمولاً به صورت لامپ‌های توکار هستند اما به ندرت به صورت لامپ‌های آویز به کار می‌روند. دلیل فرورفتگی لامپ رطوبت و بخار حرارتی است. با این حال، منابع نور ثانویه در بالای روشویی و در کنار آینه باید وجود داشته باشد. این محصولات نورپردازی برای حمام ضروری هستند و به انجام آسان نیازهایی مانند مراقبت شخصی کمک می‌کنند و در عین حال غنای بصری را نیز فراهم می‌کنند.

خرید تجهیزات نورپردازی منازل

در خرید تجهیزات نورپردازی منازل برای هر منطقه‌ای در منازل مسکونی محصولات روشنایی متناسب با هر مکان تولید و عرضه شده است. تنها کافی است قبل از خرید تجهیزات نورپردازی با کارشناس و مشاوران متبحر مشورت کنید.

خرید انواع لامپ برای دستگاه‌های روشنایی

برای خرید تجهیزات نورپردازی منازل باید ابتدا انواع لامپ را بشناسید. همه دستگاه‌های روشنایی الکتریکی بسته به قدرت لامپ، نور را به روش‌های مختلف ساطع می‌کنند. مدل‌های لامپ رشته ای نور را در راستای رشته‌هایی که جریان الکتریکی از آن عبور می‌کند ایجاد می‌کنند. این جریان به گرم شدن لامپ‌های رشته‌ای و انتشار نور کمک می‌کند.

این نمونه لامپ‌ها را می‌توان در بسیاری از مناطق از خانه‌ها گرفته تا روشنایی وسایل نقلیه استفاده کرد. تولید نور طولانی مدت با استفاده از رشته‌های تنگستن در لامپ‌های سری A به دست می‌آید. این محصولات بسته به وات انرژی بیشتری نسبت به ال ای دی مصرف می‌کنند.

ال ای دی‌ها لامپ‌هایی هستند که نیمه هادی هستند و نور رنگی ساطع می‌کنند و از پوشش فسفری در آنها استفاده می‌شود. این مدل‌ها در مقایسه با لامپ‌های رشته‌ای و لامپ‌های فلورسنت می‌توانند نور قوی‌تری ساطع کنند و در عین حال انرژی کمتری مصرف کنند.

واردات تجهیزات نورپردازی ارزان

ال ای دی‌ها را می‌توان به صورت یکپارچه با بسیاری از محصولات روشنایی الکتریکی استفاده کرد. لامپ‌های فلورسنت که دارای ویژگی‌های فشرده و سنتی هستند با روش تخلیه گاز کار می‌کنند. این محصولات از بخار جیوه برای تولید نور UV استفاده می‌کنند.

مدل‌های فلورسنت فشرده کارآمدتر از مدل‌های رشته‌ای کار می‌کنند. همه انواع لامپ سه گزینه روشنایی مختلف را ارائه می‌دهند: گرم، سرد و خنثی. در حالی که نور گرم بیشتر در مناطقی مانند اتاق نشیمن و اتاق خواب استفاده می‌شود، نورهای خنثی که نور سفید ساطع می‌کنند در آشپزخانه‌ها و حمام‌ها ترجیح داده می‌شوند. نور سرد برای گوشه‌های مطالعه و سرگرمی ایده آل است، اما نور سفید و مایل به آبی از خود ساطع می‌کند.

واردات تجهیزات نورپردازی بدون واسطه از چین و دبی

به لطف واردات تجهیزات نورپردازی بدون واسطه از چین و دبی بخش زیادی از تجهیزات روشنایی منازل در ایران قابل عرضه است. شرکت ای نبض یکی از مراکز واردات تجهیزات نورپردازی از دبی و چین در ایران می‌باشد.

فروشگاه‌های لوازم نورپردازی می‌توانند با واردات تجهیزات نورپردازی ارزان از دبی و چین، محصولات متنوع و به روز را برای عرضه داشته باشند. کارشناسان فروش ای نبض مشاوره‌های لازم را در این زمینه به شما ارائه می‌کنند تا بتوانید خرید موفق و پرسودی‌ را تجربه کنید.

به این نوشته امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *