آموزش

واردات تجهیزات رادیویی از چین

واردات تجهیزات رادیویی از چین

واردات تجهیزات رادیویی از چین به صورت مستقیم، عمده و با قیمتی به‌صرفه انجام می‌شود. «تجهیزات رادیویی» به عنوان یک محصول الکتریکی یا الکترونیکی تعریف می‌شوند که امواج رادیویی را به منظور ارتباط رادیویی یا تعیین رادیویی ساطع و یا دریافت می‌کنند. واردات قطعات الکترونیکی برای ادامه کار و باز ماندن بسیاری از کارخانه‌های داخلی و رفع نیاز مردم ضروری است. افزایش تقاضا برای کالاها واردات را به یکی از فرصت‌های سودآوری برای فرد واردکننده، کارخانه‌ای که آن را دریافت می‌کند و در نهایت اقتصاد کشور تبدیل می‌کند. در میان انواع تجارت واردات کالا، واردات تجهیزات از چین می‌تواند راه مناسبی برای ایجاد فرصت‌های جدید در کشور ما باشد.

مزایای واردات تجهیزات رادیویی از چین

در میان کشورهای متعددی که می‌توانیم واردات ابزار و تجهیزات را از آنها انجام دهیم، چرا خرید مستقیم از چین بهتر است؟ در اینجا به مزایای اصلی واردات ارزان و مستقیم از چین اشاره کرده‌ایم.

1.  قیمت کالا بسیار ارزان است

قیمت اولین چیزی است که مشتری به آن توجه می‌کند. قیمت مناسب لازمه یک معامله خوب است‌. این نکته مهم چیزی است که شما باید بدانید و آن این است که قیمت کالاهای فروخته شده در چین بسیار ارزان است. شما حتی می‌توانید قیمت یک کالا را به قیمت بسیار ارزان‌تر از قیمت ارائه شده و با چانه زدن پایین آورده و خریداری کنید. بنابراین مهم‌ترین مزیت واردات تجهیزات رادیویی از چین برای شما این است که قیمت مناسبی دارند و در نتیجه حتی با محاسبه هزینه‌های حمل و نقل و دیگر مصارف لازم باز هم برای شما و کشور سودآور خواهند بود.

واردات ارزان و مستقیم از چین

2.  بسیاری از کالاها با بهترین کیفیت موجود هستند

شایعه بزرگی که در مورد محصولات چینی وجود دارد نامرغوب بودن آنها است. بسیاری از مردم فکر می‌کنند که کالاهای چینی به راحتی می‌شکنند و دوام خوبی ندارند. این موضوع کاملاً اشتباه است! محصولات واردات چین دارای ضمانت بوده و از بهترین و با کیفیت‌ترین‌ها هستند زیرا قبل از اینکه کالا یا محصولات آماده واردات شوند، ابتدا به فرآیند بررسی می‌رود. شرکت خریدار نیز می‌تواند خواستار کیفیت‌سنجی محصولات شده و از درجه‌یک بودن آنها مطمئن شود؛ بنابراین در واردات قطعات الکترونیکی از چین نگران قیمت آنها و یا کیفیت آنها نباشید.

3.  حاشیه سود محصولات بالا است

واردات تجهیزات از چین سودآورترین تجارتی است که به نفع تمامی افراد و دو طرف معامله است. اگر همانطور که در بالا گفته شد بتوانید محصولات را با قیمت‌های مناسب تهیه کنید، احتمالاً هنگام فروش نیز حاشیه سود بالایی را به دست خواهید آورد. در مقابل کارخانه‌های داخلی و افراد خریدار نیز می‌توانند با قیمت خوب و نسبتاً ارزانی کالاها را تهیه نمایند؛ بنابراین خرید مستقیم از چین یک انتخاب عالی و سودمند است. کشور چین به دلیل هزینه‌های تولید پایین، در هنگام فروش نیز سود خوبی برای خریدار ایجاد کرده و همین موضوع این کشور را به صادرکننده‌ای بزرگ تبدیل کرده است.

4.  کسب و کار شما سریعتر رشد خواهد کرد

واردات تجهیزات رادیویی از چین برای کشور و کسب و کارهای داخلی یک نیاز است؛ بنابراین در واردات ارزان و مستقیم از چین شما یک فرصت عالی برای کسانی که می‌خواهند یک فروشنده یا ارسال کننده کالای شما باشند ایجاد خواهید کرد. در کنار این گزینه وضعیت شما به تأمین کننده/فروشنده محصولات وارداتی چین نیز تغییر خواهد کرد. این کار یک معامله بزرگ است که سبب می‌شود کسب و کار شما و بیزینس‌های داخلی سریعتر رشد کنند.

واردات قطعات الکترونیکی

چرا واردات ابزار و تجهیزات را از چین انجام دهیم؟

طی چند دهه گذشته، تجارت چین با سرعت سرسام آوری گسترش یافته است. در سال 1995، ارزش واردات و صادرات کالاهای چین به 280.9 میلیارد دلار یا 3 درصد از تجارت جهانی رسید. تا سال 2018، کل تجارت کالاهای آن به 4.6 تریلیون دلار یا 12.4 درصد تجارت جهانی افزایش یافت. ایالات متحده با 11.5 درصد از کل تجارت، دومین تاجر بزرگ جهان است و پس از آن آلمان با 7.7 درصد قرار دارد؛ بنابراین واردات تجهیزات رادیویی از چین بهترین انتخاب است.

ارزش صادرات کالاهای چین در سال از میزان واردات این کشور از سایر نقاط جهان فراتر می‌رود. در سال 2018، چین 2.49 تریلیون دلار کالا صادر کرد و این در حالی است که 2.13 تریلیون دلار واردات داشت. بیشتر مازاد چین از تجارت با ایالات متحده و هنگ کنگ حاصل می‌شود. علیرغم تنش‌های تجاری قابل توجه بین پکن و واشنگتن، تجارت چین با ایالات متحده در سال 2018 نسبت به سال 2017 افزایش یافت و صادرات آن به ایالات متحده به رکوردهایی رسید.

چین در سال 2018 به ارزش 480 میلیارد دلار کالا به ایالات متحده صادر کرد (19 درصد از کل صادرات خود)، اما تنها 156 میلیارد دلار (7.3 درصد از کل واردات خود) وارد کرد. در مورد هنگ کنگ، چین 303 میلیارد دلار در سال 2017 (12.2 درصد از کل صادرات) صادر کرد و فقط 9 میلیارد دلار (0.4 درصد از کل واردات) وارد کرد.

بنابراین اگر به نظر می‌رسد اکثر محصولاتی که خریداری می‌کنید ساخت چین هستند اشتباه نمی‌کنید. طبق گزارش واردات جهانی 2021، به احتمال زیاد چنین است. چین با 42 درصد از کل کالاهای ارسال شده بزرگترین واردکننده است؛ بنابراین بی راه نیست که واردات تجهیزات رادیویی از چین را با وجود مزایای متعدد آن گسترش دهیم و در نتیجه سبب پیشرفت کسب و کارهای داخلی نیز شویم. چین نه تنها به طور کلی محصولات بسیار بیشتری را نسبت به هر کشور دیگری ارسال می‌کند، بلکه در هر رده کالاهای وارداتی، از منسوجات گرفته تا پلاستیک و فلزات و فراتر از آن، پیشتاز است. چین حجم کالاهایی که ارسال می‌کند را تقریباً هر سال صدها هزار واحد افزایش می‌دهد.

واردات تجهیزات از چین

سخن پایانی

اقتصاد چین به عنوان یک نیروگاه تولیدی رشد می‌کند و به نظر می‌رسد محصولات این کشور در همه جا وجود دارد. اکثر برچسب‌های موجود روی انواع کالاها نشان دهنده علامت “ساخت چین” هستند. به همین دلیل، قابل درک است که مصرف کنندگان غربی ممکن است تعجب کنند، “چرا همه چیز در چین ساخته شده است؟” برای اینکه کشور ما نیز بتواند به این سطح از صادرات و خودکفایی برسد در ابتدا نیاز است تا بتوانند ضروریات لازم برای کسب و کارها را از کشورهایی مانند چین دریافت کند.‌ واردات تجهیزات رادیویی از چین با قیمت مناسب و به صورت مستقیم یک معامله عالی برای کشور است‌.

برخی ممکن است فکر کنند که فراگیر شدن محصولات چینی به دلیل فراوانی نیروی کار ارزان چینی است که هزینه‌های تولید را کاهش می‌دهد، اما دلایلی بیش از این وجود دارد. چین علاوه بر هزینه‌های پایین نیروی کار، به دلیل اکوسیستم تجاری قوی، عدم رعایت مقررات، مالیات و عوارض پایین و شیوه‌های ارزی رقابتی، به عنوان «کارخانه جهانی» شناخته شده است.

کمپانی ای نبض یک شرکت معتبر در حوزه واردات قطعات الکترونیکی است که برای تأمین نیازهای ضروری کسب و کارهای داخلی تلاش می‌کند. ای نبض با انجام تجارت با کشورهای بزرگ و مهمی چون چین و دبی در صدد این است که کارخانه‌های داخلی همواره به کار خود ادامه داده و با اشتغال‌زایی و تولیدات داخلی، اقتصاد کشور پیشرفت نماید. شما می‌توانید با مراجعه به سایت این شرکت کالاهای مورد نیاز خود را سفارش داده و در کوتاهترین زمان و با بالاترین کیفیت آنها را دریافت نمایید. همچنین کارشناسان ای نبض آماده پاسخگویی به سؤالات شما در زمینه خرید محصولات هستند.

4.6/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *